Haksız yere ceza aldım, 1 ay ve sebebi yok!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Roughrath

Centipat
Az önce bir konu açmıştım sürekli her yazıma kızgın ifadesi spamlayan bir arkadaş hakkında ve kendisi emoji kısıtlaması aldı ancak sebebi bilinmeyen bir şekilde 1 ay boyunca bana da bu ceza verildi. Kendisine karşı böyle bir şey yapmadığım halde haksızca ben de aynı cezayı aldım. Lütfen gereksiz ve haksız yere verilen cezamı kaldırın. Çünkü bunu yapan arkadaşa ben böyle bir eylemde bulunmadım karşılıklı değil! Eğer ceza hak edecek bir şey yaptıysam lütfen suçu yazın ve ekran görüntüsü paylaşın kanıt olarak! Emojiler en sevdiğim şeylerden fakat kullanamamak çok üzücü. Bir de o konu da mod arkadaş ikinize de uyarı puanı verdim diyor, neden ben uyarı alıyorum? katile ve mağdura aynı cezayı veren bir mahkeme gördünüz mü? aynı mantık.

Bu tip durumlarda rapor sistemini kullanmanız lazım. Siz de o arkadaşın birkaç mesajında kızgın ifadesini kullandığınız için ceza aldınız. O arkadaşta buna karşılık sizin mesajlarınıza kızgın ifadesini kullandığını söyledi.
2 tarafında da uyarı alması normal bu durumda.

Bu tip durumlarda rapor sistemini kullanmanız lazım. Siz de o arkadaşın birkaç mesajında kızgın ifadesini kullandığınız için ceza aldınız. O arkadaşta buna karşılık sizin mesajlarınıza kızgın ifadesini kullandığını söyledi.
Normal degil. Arkadas bir sebebi varken kizgin atmis fakat digeri bir sebep yok iken atmis. Arada fark var, adilsizlik var.

Hayır değil, o arkadaş alakası olmayan bir konuda mesaj yazdı konuma ve sadece 2 tane mesajına kızgın emojisi bıraktım. Ve bu o konu içinde, fakat o arkadaş 25'den fazla mesajıma sebepsizce bırakmış. Ayrıca konuda zaten bununla ilgili bir ceza olduğunu bilmiyordum ondan açtım ve siz yazdıktan sonra raporladım. Lütfen cezamı kaldırın, çok mantıksız!

Ceza itirazı gelirse hepimiz için faydalı olur. Mesela itiraz etmen boş yere ise cezan ikiye katlanır ama itirazın haklı bulunursa cezanın düşmesi gibi bir yenilik gelirse hepimiz adına güzel bir yenilik olur.

Ceza itirazı gelirse hepimiz için faydalı olur. Mesela itiraz etmen boş yere ise cezan ikiye katlanır ama itirazın haklı bulunursa cezanın düşmesi gibi bir yenilik gelirse hepimiz adına güzel bir yenilik olur.

2 Tane hatalı ve salgırdan mesajına kızgın bıraktım diye ki eğer kaldırılmaz ise onu da paylaşıcam mesajlarını, ben niye ceza alıyorum? 2 tane kızgın emojisi bırakmak ile 25 tane aynı şey nasıl oluyor? 1 gün olsa anladım 1 ay nedir şaka mı bu ya? Daha dün 2 3 konuya modların üstüne gelmeyin diye yazdım, bir Mod'dan böyle bir şey beklemezdim saçmalık resmen. Lütfen hatanızı düzeltin.

Hayır değil, o arkadaş alakası olmayan bir konuda mesaj yazdı konuma ve sadece 2 tane mesajına kızgın emojisi bıraktım. Ve bu o konu içinde, fakat o arkadaş 25'den fazla mesajıma sebepsizce bırakmış. Ayrıca konuda zaten bununla ilgili bir ceza olduğunu bilmiyordum ondan açtım vesiz yazdıktan sonra raporladım. Lütfen cezamı kaldırın, çok mantıksız!

Bu durumda 2 tane yeterli.
2 tarafın da etkinlik akışını inceledim zaten. Bu tip durumlarda tepki vermek yerine rapor sistemini kullanın.

Teşekkürler desteğiniz için, ortada her şey fakat haksız duruma düşüp 1 ay ceza almak cidden üzücü.
Hayır, 2 tarafın da hatası var. Aynı konu olsa yine vermezdim ama farklı konularda kızgın ifadesini kullanmışsınız karşı taraf için. Size uyarı vermeseydim ona haksızlık olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı