Kendinizi bir cümle ile anlatın

@444065, @241046 ve @Y.Emre1905 neden boyle birisi oldugunuzu sorabilir miyim? Aydin ve iyi olmak sizin elinizde.
İblis gibi bir baban varsa Aydın ve iyi biri olamazsın. 1. Sınıfta dedemin yanında babam Ali ata bak gibi şeyleri soruyordu bilemeyince çatt bir tokat ( 12 yaşından askere kadar demircilik yapmış tek vuruşda adamları hastanelik ediyormuş ) kitabı kafamda parçaladı sağlam bir dayak yedikden sonra elinden zor aldılar. Güya dedem bunu okuması için hiç zorlamamış ilk okul 5 de hocası bundan hiçbirşey olmaz demiş okuldan almış çünkü hocası cetvelle kafasına vurmuş babamda cetveli alıp hocaya saldırmış. Kadir İnanır'ın tıpa tıp aynısı çok sert görünümlü biri küçükken aşırı korkuyordum eve gelince hep saklanıyordum bazen bizi çağırıyordu ( 3 kardeştik o zamanlar sonradan 1 kız daha oldu Allahtan o görmedi böyle şeyler üniversite hazırlanıyor şimdi) en büyükleri ben olduğum için elimin anasını belliyordu bir kız bir erkek kardeşime 1 tane vurup gönderiyordu. Hayatımda toplasan 2 sayfa lık muhabbet etmemişimdir. Doğuduğumda bu yaşamaz ölür demişler doktorun teki anneme bi rahatsızlığı için kola iç demiş ölüyormuşum nerdeyse heryerim pişik olmuş geçmiyormuşta şansa bi doktor özel krem vermiş. 2 3 aylıkken ne güzel emiyormuşum babannem gitmiş ağzıma şekerli su vermiş emmeyi kesmişim hayatım doğarken leş gibiymiş yani tam bir cahiller ordusunun içinde doğudum. Şimdi olmuyorda eskiden çok değişik bir duygu haline kapılıyordum özellikle hasta olduğum zaman sanki kulağımın dibinde 50 kişi birbirine giriyor herkes kavga ediyor bende aralarında kalmışım hissi geliyordu ama uyanığım bunu hiç çözemedim, en son 4 5 sene önce olmuştur. Çok şey varda burada kesim çünkü benim muhabbet sıkıcı galiba millete muhabbet olsun diye birşey anlatim diyorum anlatınca kafasını başka yöne çeviriyor ben anlatırken hemen başkasıyla ilgileniyor sonra biriyle konuşmaya töbe ediyorum ama olmuyor.

Polonya'da okumak için uyku uyumadan günde 10 saat kod yazan, yıkık bir mühendislik öğrencisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı