Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Çok rezil bir hafta geçirdim sipariş verdiğim çalışma masası 10 gündür kargo dağıtım merkezinde arayınca da yüzüme aynı şey deyip kapatıyorlar geçen gün arayıp yüzlerine sövdüm artık cevapta vermiyorlar kargom nerede bilmiyorum.

Günlerdir açılamadığım kıza yarın açılacağım. Başa sarıp sarıp dinliyorum :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güncelleme: Söyledim, o da benden hoşlandığını ama düşüneceğini söyledi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal hissediyorum 2 günde 150 soru çözdüm geçen sene toplam 500 soru bile çözmemişimdir ama yeni bilgisayar aldım Xbox Game Pass almak için ininal aldım PTT'ye gittim para yatırmayı kabul etmedi ve geldim kredi kartından 80 TL gönderecektik açıklamaya bir şey yazmadım 80 TL boşa gitti bu sefer açıklamayı doldurdum para geldi Xbox Game Pass PC alırken bankanız parayı kabul etmiyor dedi başka hesap açıp parayı gönderdim Game Pass alırken bilgiler uyuşmuyor dedi steamdada aynısı oldu.

2 gündür hastalık belirtisi vardı bugün aşırı arttı kuru öksürük var bugün bir ara metal otobüs durağı metaline oturdum belim acıdı soğukluğundan sonra pencere açıkmş arkamdaki fark etmedim esti bayağı galiba hem sırtım üşüdü hem de ağrıdı bir ara kısa süreli başım ağrıdı geçti. Deneme sınavı olduk oksijen TYT 94 net yaptım Türkçeyi yapamadığımdan 12 yanlış vardı türkçeden sınıfta en az 6 kişi beni geçti bu da sınav senemde üzdü beni. Akşam iyice seste gitti kitap almaya ve çorba içmeye gittik sarımsak ya da limon paça beyine fazla geldi ekşimtrak oldu ama şu anda iyiyim sıkıntım yok.

Okulu ve dersleri düşününce stresli ve kaygılı. Müzik dinlemeyi düşününce rahat. Birkaç kişiyi düşününce üzgün. Şu anlık ise iyi.

Geri
Yukarı