Nasıl Hissediyorsunuz?

Biliyorsunuz deprem oldu. Benim olduğum bölge pek etkilenmedi ama nedense hâla korkuyorum. Orada depremzedeler için çok üzülüyorum. Hayatımda ilk defa yemek yediğim için utandım😔.Bazen hissizleşmiş gibi hissediyorum hiçbir şey hissetmiyorum. Ruhen ne mutluyum ne üzgünüm. Enkaz altında kalanları gördükçe içim yanıyor haberlere bakmak istemiyorum bazen. Ben böyleyim siz nasılsınız.

Dertleşmek isteyende yazabilir.
4 gündür kalbim sıkışıyor, sıkıntı basıyor. İçimde çok kötü bir his var, kafamı dağıtmaya çalışıyorum.

Herkes gibi -ya da çoğumuz gibi demeliyim- depresif hissediyorum biraz. Biraz çaresiz, bazen umutlu, bazen öfkeli… Bütün duygular iç içe geçmiş durumda. İşe gidiyorum ama sadece bedenen gidiyorum. Zihnen ve ruhen asla işte değilim. Hiçbir şey yapmak istemiyorum. Bugünlerin geçeceği, kendimizi daha güvenli hissedeceğimiz günleri iple çekiyorum. Nasıl bir ülkeyiz biz böyle neden böyle olduk… Birazcık huzur hepimizin hakkı. Gerginlikten çok sıkıldım artık.

İnanılmaz kötü hissediyorum, 4 gündür düzgün bir öğün bile yemedim sadece poğaça/kraker gibi ağzıma atıp açlığımı geçiştirebileceğim şeylerle idare ediyorum. Şirkete hiç gidesim gelmedi, sadece 2 defa birkaç saatliğine gittim onun dışında evden haberleri takip edip işleri telefonla ve bilgisayarla hallediyorum.

İnanılmaz kötü hissediyorum, 4 gündür düzgün bir öğün bile yemedim sadece poğaça/kraker gibi ağzıma atıp açlığımı geçiştirebileceğim şeylerle idare ediyorum. Şirkete hiç gidesim gelmedi, sadece 2 defa birkaç saatliğine gittim onun dışında evden haberleri takip edip işleri telefonla ve bilgisayarla hallediyorum.
Ne güzel şirketmiş… :(

Ne güzel şirketmiş… :(
Aile şirketimiz. Başka yerde çalışsam bu özgürlüğüm olmazdı. Benim üretim planlama ya da bilanço çalışması günleri hariç şirkete gitmem gerekmiyor, zaten normalde de ya evden telefonla görüşmeleri yapıyorum ya da firma görüşmeleri için bir yerlere gitmem gerekiyor yine şirkette çok bulunmuyorum.

Biliyorsunuz deprem oldu. Benim olduğum bölge pek etkilenmedi ama nedense hâla korkuyorum. Orada depremzedeler için çok üzülüyorum. Hayatımda ilk defa yemek yediğim için utandım😔.bazen hissizleşmiş gibi hissediyorum hiçbir şey hissetmiyorum. Ruhen ne mutluyum ne üzgünüm. Enkaz altında kalanları gördükçe içim yanıyor haberlere bakmak istemiyorum bazen. Ben böyleyim siz nasılsınız.

Dertleşmek isteyende yazabilir.

13-14 şubat için endişeleniyorum abime artık gece nöbet tutak arabaya battaniye vb koyalım diyeceğim.

Geri
Yukarı