Kendisi küçük ama etkisi büyük ergonomik ürünler listesi

Arkadaşlar merhaba! Böyle bir başlık açmış bulundum çünkü hem benim için rehber bir liste oluşması hem de arayış içerisinde olan insanlara faydası olması için. VFX ve filmmaking isleri ile mesgul oldugumdan günümün neredeyse 10 - 12 saatini bilgisayar başında geçirdiğim için çalışma ortamımı bilumum oranda konforlu hale getirmek istiyorum. Bu sebepten cable Management'tan tutun ayak desteğine kadar olan skala da bir ürün öneri listesi yapmak mantıklı olur diye düşündüm. Pandemi dolayısıyla evlerimizde sıkışmış olmamızın da etkisi bu listeye olan rağbeti artıracaktır. Yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler. :)

Bunun için bir ürün öneremem fakat kendi yaptığım şeyden bahsedeyim. Kollarım PC başındayken havada kalmasın diye iki tarafıma yüksek tabure üstüne de yastık koyuyorum kollarımı dayayarak kullanıyorum. Gerçekten böyle bir rahatlık yok.

Arkadaşlar merhaba! Böyle bir başlık açmış bulundum çünkü hem benim için rehber bir liste oluşması hem de arayış içerisinde olan insanlara faydası olması için. VFX ve filmmaking isleri ile mesgul oldugumdan günümün neredeyse 10 - 12 saatini bilgisayar başında geçirdiğim için çalışma ortamımı bilumum oranda konforlu hale getirmek istiyorum. Bu sebepten cable Management'tan tutun ayak desteğine kadar olan skala da bir ürün öneri listesi yapmak mantıklı olur diye düşündüm. Pandemi dolayısıyla evlerimizde sıkışmış olmamızın da etkisi bu listeye olan rağbeti artıracaktır. Yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler. :)

Dağınık kablolardan rahatsızsanız, kabloları bir arada tutan bir aparat vardı sanırım.

Kalibrasyon özelliği falan olmayan dandik bir monitör kullanıyorsanız karanlık mod ilaç gibi gelecektir, bunun yanında mavi ışık filtresi gibi işlev gören bir program olan f.lux kullanabilirsiniz.

Sanki donanım önerisi istemiştiniz ama... :)

Yeni konular

Geri
Yukarı