Kep töreni için okul 100 TL istiyor

UbErdoğan

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Arkadaşlar ortaokuldan mezun oldum ve 29 Haziran'da bir kep atma törenimiz olacak. Vallahi bilmem ama bizim okul bayağı milleti kopartıyor 4 senedir? Kep atma töreni ilkokulda bedavaydı. Şimdi ise okulumuz bakın 10 değil 20 değil 50 değil 100 TL istiyor ya bedava olsa bile gitmem, bana gereksiz zaman kaybı gibi geliyor kep töreni ama 100 TL fazla değil mi ya? :D

Arkadaşlar ortaokuldan mezun oldum ve 29 Haziran'da bir kep atma törenimiz olacak. Vallahi bilmem ama bizim okul bayağı milleti kopartıyor 4 senedir? Kep atma töreni ilkokulda bedavaydı. Şimdi ise okulumuz bakın 10 değil 20 değil 50 değil 100 TL istiyor ya bedava olsa bile gitmem, bana gereksiz zaman kaybı gibi geliyor kep töreni ama 100 TL fazla değil mi ya? :D

Üniversitede atarsın kepi kardeşim, boş ver bence de. :D

Kep için mi para istiyorlar ya da ne için?

Arkadaşlarını seviyorsan verilir. Üniversite okumayacaksan 1 kez yapacaksın sonuçta. Biz de mezuniyet partisi yapacaktık fakat covid yüzünden iptal oldu. Gerçi ben gitmeyecektim de orası ayrı.

Balo için olsa neyse, kep töreni için 100 TL nedir? Boşuna vermeyin hocam, EA Play alın, alışveriş yapın, bunlara benzer daha çok şey 100 TL ile yapılabilir. Zaten ortaokul arkadaşlarınızla %99 ihtimal artık görüşmeyeceksiniz, son bir sefere de gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı