Kepçe kulak ameliyatı

Öncelikle eskisine göre gayet iyi bence. Anya Konya olayını tam anlamadım. Benim görebildiğim tek kusur fotoğrafta sağda duran kulağın üst kısmının girinti varmış gibi gözükmesi. Bu eskisine göre çok ufak bir kusur diye düşünüyorum.
Çizgi çektiğim yerden bahsediyorum. Fotoğrafı bu şekilde kullanmamın sakıncası yoktur umarım.
benim kafama takılan sizin çizgi çektiğiniz yerde değil. Diğer kulakta çizgi çektiğiniz kulak olması gerekeni o çünkü zamanla kulaklar kendini salıp açılacaklar. Yani demek istediğim çizgi çektiğiniz kulak değilde öteki kulak biraz önde duruyor çizgi çektiğiniz kulağa göre ben bundan dolayı kafama taktım biraz. Çünkü zamanla önde olan kulak daha fazla açılırsa diğerinden bariz bir şekilde farklı görünebilir. kafama takılan bu
Yalnız fotoğrafın çekim açısından mı yoksa kafanızı daha mı fazla eğdiniz ondan mı anlamadım ancak ilk fotoğrafta da kepçe kulak açıları farklı. Yani ikisi de aynı derecede öne eğik değil. Bu durumdan kaynaklı olarak iki kulağa birbirinden farklı işlem yapılmış olabilir.

En doğru açıklamayı doktorunuz yapacaktır, ona bir danışın ve aklınıza takılan şeyleri sorun.
Fotoğraf açısından değil kulaklarımın yapıları ameliyat olmadan öncede farklıydı. Ameliyat olduktan sonrada farklı :/
Hocam bende İzmir'deyim ve Burun ameliyatı olmayı planlıyorum. Sanırsam devlette dediğiniz gibi 2-3K arası gidip geliyormuş fiyatlar. Doktor seçimi çok önemli burada ama. Şunu bil cidden 10 numara olmuş. İnsan kendine aynada baktıkça illa ki bir kusur bulur zaten.
Çok teşekkür ederim görüşlerin için umarım sende istediğin burun estetiğine kavuşur bol öz güvenli bir yaşam sürersin.

Takıntı yaptığınız sürece olmadık 50 tane kusur bulursunuz kendinizde. Kusursuz vücut olmaz. Ayrıca gündelik hayatta birçoğunu kimse fark etmiyor. Takinti yaptığınız icin psikolojik olarak herkesin fark ettiğini sanıyorsunuz sadece.

benim kafama takılan sizin çizgi çektiğiniz yerde değil. Diğer kulakta çizgi çektiğiniz kulak olması gerekeni o çünkü zamanla kulaklar kendini salıp açılacaklar. Yani demek istediğim çizgi çektiğiniz kulak değilde öteki kulak biraz önde duruyor çizgi çektiğiniz kulağa göre ben bundan dolayı kafama taktım biraz. Çünkü zamanla önde olan kulak daha fazla açılırsa diğerinden bariz bir şekilde farklı görünebilir. kafama takılan bu

Fotoğraf açısından değil kulaklarımın yapıları ameliyat olmadan öncede farklıydı. Ameliyat olduktan sonrada farklı :/

Çok teşekkür ederim görüşlerin için umarım sende istediğin burun estetiğine kavuşur bol öz güvenli bir yaşam sürersin.
Başkan bu arada korona yüzünden ameliyatlar askıya alınmıştı sen nasıl oldun ya?

Benim kafama takılan sizin çizgi çektiğiniz yerde değil. Diğer kulakta çizgi çektiğiniz kulak olması gerekeni o çünkü zamanla kulaklar kendini salıp açılacaklar. Yani demek istediğim çizgi çektiğiniz kulak değil de öteki kulak biraz önde duruyor çizgi çektiğiniz kulağa göre ben bundan dolayı kafama taktım biraz. Çünkü zamanla önde olan kulak daha fazla açılırsa diğerinden bariz bir şekilde farklı görünebilir. Kafama takılan bu.

Fotoğraf açısından değil kulaklarımın yapıları ameliyat olmadan önce de farklıydı. Ameliyat olduktan sonrada farklı :/

Sende ricam bir daha önden fotoğraf atar mısın daha fazla açılma yapmış mı?

Dosya Ekleri

• 125174992_3554577764602497_1949485866416069993_n.jpg
    125174992_3554577764602497_1949485866416069993_n.jpg
    112,5 KB · Görüntüleme: 250
Geçmiş olsun kardeşim ben de kepçe kulak ameliyatı yaptırmak istiyorum lakin fiyatlar baya uçuk, sen tam olarak hangi hastanede ve hangi doktora yaptırdın? Memnun kaldın mı ayrıca? Geçmiş olsun.

Öncelikle herkese merhaba. Uzun zamandır olmayı istediğim kepçe kulak ameliyatı vardı aklımda ve oldum. 19 gün oldu ameliyatı olalı, aslında biraz heyecanlıydım kulaklarımı görmek için sabırsızlanıyordum. Yaklaşık 5 gün önce sargılarım açıldı ve bandanaya geçtim. Bu sürede kulaklarımı görme fırsatımda oldu ve açıkcası biraz hüsrana uğradım, neden diye sorarsanız. Kulağımın biri Anya'ya diğeri Konya'ya bakıyor olması, aralarında 2 3 milimlik bir açılma farkı var bende bu konu üzerinden sizlere sormak fikirlerinizi almak istedim. Çünkü yavaştan bunu sorun haline getirip kafama takmaya başlamış olabilirim. Yorumlarınızı lütfen kırmadan gerçekleri yansıtarak alay etmeden yapınız teşekkürler.

Eki Görüntüle 659829
Kepçe kulaklı halin daha yakışıklı gibi göründü gözüme hahah.

Yeni konular

Geri
Yukarı