Kepçe kulak ameliyatı

talisca94

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 15 yaşındayım sağ kulağım biraz kepçe kimisi yakışıyor diyor kimisi yakışmıyor küçüklüğümden belli travmaya yol açtı artık gençliğimin baharındayım dalga geçmeye başladılar gene, sorum şu devlet hastanesinde yapılabilir mi SGK karşılıyor mu? Ankara içi söylerseniz sevinirim.

Merhaba. 15 yaşındayım sağ kulağım biraz kepçe kimisi yakışıyor diyor kimisi yakışmıyor küçüklüğümden belli travmaya yol açtı artık gençliğimin baharındayım dalga geçmeye başladılar gene, sorum şu devlet hastanesinde yapılabilir mi SGK karşılıyor mu? Ankara içi söylerseniz sevinirim.
Benim konuda bilgim yok ama geçmiş olsun demek istedim.Olmazsada zorlama boşver.Seni seven her halinle sever ki bu kötü birşeyde değil.Klişe konuşmak istemem ama böyle.Benimde burnum küçükken çatladığı için bide sporda yumruk yediğim için biraz geniş duruyo banada diyolar ama umursamıyorum takma çok.Konuşan konuşsun boş boş.

Benim konuda bilgim yok ama geçmiş olsun demek istedim. Olmazsada zorlama boş ver. Seni seven her halinle sever ki bu kötü birşeyde değil. Klişe konuşmak istemem ama böyle. Benim de burnum küçükken çatladığı için bir de sporda yumruk yediğim için biraz geniş duruyor bana da diyorlar ama umursamıyorum takma çok. Konuşan konuşsun boş boş.

Sağ olun hocam biraz öyle de gene de alınıyorum ya.

Geri
Yukarı