Kepek nasıl geçer?

Konazol deneyin, eczanelerde satılıyor. Aylardır kafayı yedirten sorunumu tek kullanışta çözdü. En azından şimdilik. Stresle de orantılı bir durum. Ama yine de denemenizi öneririm, pahalı bir şey değil zaten.

Bu kepek illeti 2 yıldan beri beni sınıyor. Denemediğim yol kalmadı. 15 yaşındayım. Tüm arkadaşlarım aynı sorundan şikayetçi. Çoğu şeyi denedim saçımda kimyasal madde de kullanmıyorum. Nasıl geçer bu illet?

İlk olarak şampuanınızı değiştirin, değiştirdikten sonra ki ilk duşunuzda çok ama çok fazla çıkacaktır fakat bu sadece 1-2 haftalık geçerli olur. 1-2 hafta sonra düzelir. Saçınıza uygun şampuan bulun.

Ben Clear MEN kullanıyordum ve saçım kepekleniyordu, Head & Shoulders Classic'e geçtim ve sorun düzeldi fakat saçımın diplerinde gene de izleri kalıyor.

----------------------------

@Dümdüz sanada bir şey sormak istiyorum, saçımda seboreik tarzı şeyler çıkmıştı 4-5 ay önce ve hala devam ediyor ve kollarımda kırmızı kırmızı yuvarlak izler oluşmaya başladı. Gerçekten ciddi bir hastalık mı yoksa geçici mi, Cildiye'ye gittim bir D Vitamini ve duşa girmeden önce atılacak 10Mg'lik hap verdi fakat geçirmedi. 4 tüplük kan verdim fakat sonuçlar temiz çıktı. Egzama olduğundan şüpheleniyorum bilgili birisi gibi gözüküyorsun ondan sordum kusura bakma rahatsız ettiysem.

@Dümdüz sanada bir şey sormak istiyorum, saçımda seboreik tarzı şeyler çıkmıştı 4-5 ay önce ve hala devam ediyor ve kollarımda kırmızı kırmızı yuvarlak izler oluşmaya başladı. Gerçekten ciddi bir hastalık mı yoksa geçici mi, Cildiye'ye gittim bir D Vitamini ve duşa girmeden önce atılacak 10Mg'lik hap verdi fakat geçirmedi. 4 tüplük kan verdim fakat sonuçlar temiz çıktı. Egzama olduğundan şüpheleniyorum bilgili birisi gibi gözüküyorsun ondan sordum kusura bakma rahatsız ettiysem.
Bir cildiye doktoru kadar değilim tabii, bende vardı; oradan biliyorum. Ben zetion ile geçirmiştim, ama üretimi durdurulmuş.

Geri
Yukarı