Kepek sorununa çözüm var mı?

AlparslaN3426

Femtopat
Merhaba, aylardır saçımda kepek var fakat birçok şampuan markası denedim ayrıca sabunla bile saçımı yıkadım ama çözüm maalesef ki yok bir öneriniz var mı?

Saçın hafif ıslak gibi görünmesini sağlamak için ne yapılmalıdır?

Head & Shoulders denediniz mi? Benim kepek sorunumu ilk yıkamada çözmüştü bu şampuan. Doktora gitmeyi de bir düşünün, belki genetik değildir ve farkında olmadığınız bir hastalığınız vardır...

Head & Shoulders denediniz mi? Benim kepek sorunumu ilk yıkamada çözmüştü bu şampuan. Doktora gitmeyi de bir düşünün, belki genetik değildir ve farkında olmadığınız bir hastalığınız vardır...
4-5 aydır bu sorun var her ay şampuan değiştirdim hatta inanır mısınız saçım belki hava şartlarından dolayı nemsiz kaldığını ve bu yüzden kaynaklandığını düşünüp saçıma nemli tutması için hindistan cevizi yağı sürdüm fakat bir faydası olmadı haftaya cildiye bölümüne gideceğim son durumu anlatırım

Başka önerilere ve tavsiyelere açığım

Hocam Bioxcin Aqua-Termal, Bioblas Zinc şampuanlarda var. Üstte dediğim Head and Shoulders Derinlemesine Temiz'de sanırım artık yok ama kepeğe karşı etkili bir ürün aktif olarak kullanıyorum.
Kutusunun üstünde Bioblas Zinc olarak yazar mı ?
IMG20230214153041.jpg

Doktor seboreik dermatit için Loprox veriyor. Geçmezse Vichy hassas ve kaşıntılı saç derisi için veriyor.
Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı