Çözüldü Kerbal space program parlaklığı nasıl arttırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ŞüpheliHain

Picopat
Daha fazla  
Oyunun videolardaki gibi parlak olmasını istiyorum mesela ilk attığım videolardaki ikinci attığım benim oyundaki görüntüsü bunu düzeltmek için bir mod var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-20_122915925.png
    resim_2024-04-20_122915925.png
    987,6 KB · Görüntüleme: 12
  • resim_2024-04-20_123255499.png
    resim_2024-04-20_123255499.png
    959 KB · Görüntüleme: 10
Çözüm
Ayarlarda display ya da video kısmında brightness diye bir seçenek olması lazım. Bu oyunu oynadığım için kesin konuşmuyorum ama her oyunda vardır herhalde parlaklık ayarı?

Baktım brightness yok ama en sonda parlaklık arttırma veya azaltma seçeneği var. En köşede ben tamamını kapattığım için öyle karanlıkmış onları arttırınca düzeliyor.
Ayarlarda display ya da video kısmında brightness diye bir seçenek olması lazım. Bu oyunu oynadığım için kesin konuşmuyorum ama her oyunda vardır herhalde parlaklık ayarı?

Baktım brightness yok ama en sonda parlaklık arttırma veya azaltma seçeneği var. En köşede ben tamamını kapattığım için öyle karanlıkmış onları arttırınca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Çözebilmene sevindim, brightness da parlaklık demek zaten. Çoğu oyun İngilizce arayüze sahip olduğu için öyle yazmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı