Kernel data inpage hatası

Iobit uninstaller, OTPService, Driverbooster yazlımlarını da bilgisayardan kaldırdım.

Gün içinde bir kaç kez daha aynı problemle karşılaştım. Fakat bu sefer "Critical Process died" şeklinde hata vermekte. Dump dosyası aynı şekilde yine boş.

Murat Bey gönderdiğiniz linkte belirttiğiniz gibi küçük bellek dökümünü seçerek tamama bastım. Tekrardan mavi ekran hatası aldığımda minidump klasörünü kontrol ederek bilgilendireceğim.

Ekran görüntüsünü de emin olabilmeniz için ekledim.

Teşekkürler.

Son belirttiğinizi yaptıktan sonra bir hata daha aldım fakat minidumb klasöründe yine de dosya oluşmadı.

Son belirttiğinizi yaptıktan sonra bir hata daha aldım fakat minidumb klasöründe yine de dosya oluşmadı.
Windows beklenmeyen bir kapatmadan kurtardı yazısı çıktığında "sorun ayrıntılarını görüntüle" tıklayıp en altına çekip kaydedilen bölümün resmi çekin

Sadece "Your PC ran into a problem and needs to restart. We're just collecting some error info, and then we'll restart for you. (0% complete)" hatası çıkıyor. "Sorun ayrıntılarını görüntüle" gibi bir seçenek karşılaştığım hiç bir hatada gözükmedi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı