Kernel Power 41 (63) hatası

Sarp Atalık

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8Gb 1333 mHz
SSD veya HDD modeli
Sandisk SSD
Ekran kartı
AMD Radeon 4830
Anakart
Gigabyte H61M-DS2H
İşlemci
İntel Pentium G2020
Arkadaşlar selam, yaklaşık 3-4 aydır bilgisayarımda böyle bir mevzuyla uğraşıyorum. Yeni güç kaynağı aldım kasa aldım RAM'i de değiştirdim fakat hiçbir faydası olmadı. Bilgisayar 35-40 dakika çalışıyor sonra sanki fişini sök tak yapmışım gibi kapanıp kendi kendine tekrar açılıyor. Olay günlüğüne baktığımda Kernel Power 41 63 diye bir olay var tam bilgisayarın kapandığı saatlerde. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şekil devam ediyor tekrar kapandı yemeğe gittiğimde.

Diskini farklı bir kabloyla kontrol et sorun çıkmazsa temiz 8.1 kurulumu yap ve tekrar kontrol et. Tüm parçalarını kontrol ettik, sorun bir şeyde değil. Sistemde de değilse anakart püf olmuş olabilir.

Diskini farklı bir kabloyla kontrol et sorun çıkmazsa temiz 8.1 kurulumu yap ve tekrar kontrol et. Tüm parçalarını kontrol ettik, sorun bir şeyde değil. Sistemde de değilse anakart püf olmuş olabilir.

Hocam 8.1 kurulumunu yaptım henüz bir sıkıntı yok fakat driverları kuramadım çünkü Yandex'te kayıtlı olan driverlar çok büyük ve indiremiyorum. Yandex disk uygulamasını indirirken ise hata veriyor. Arada kaldım.

Driverların linki: Driver (1)

Hocam 8.1 kurulumunu yaptım henüz bir sıkıntı yok fakat driverları kuramadım çünkü Yandex'te kayıtlı olan driverlar çok büyük ve indiremiyorum. Yandex disk uygulamasını indirirken ise hata veriyor. Arada kaldım.

Driverların linki: Driver (1)

Anakartının sayfasından sürücüleri indirebilirsin de gerek yok. Sadece ekran kartını güncelle ve Intel driver Assistant'ı indirip oto güncelleme yaptır. Gerisini Windows halleder.

Anakartının sayfasından sürücüleri indirebilirsin de gerek yok. Sadece ekran kartını güncelle ve Intel driver Assistant'ı indirip oto güncelleme yaptır. Gerisini Windows halleder.
Tamamdır hocam teşekkürler. Durumla ilgili sizi bilgilendireceğim.

Sorun devam ediyor hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı