Kernel Power 41 63 Hatası

Daha fazla  
Böyle bir hata almaktayım, çok fazla çözüm denedim hiçbiri olmadı. Sistemim yeni, lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cemil DEMİRTAŞ Merhaba, aynı sorun ben dahil bir kaç kişinin daha başına geldi ve çoğunun sorunu PSU dan kaynaklıydı. OCCT programını yükle. Sırasıyla CPU, GPU ve PSU ya stres testi yap. Yaparken sıcaklıkları da kontrol et. PSU testinde eğer reset olayını yaşarsan büyük ihtimalle PSU da sorun vardır. Farklı bir PSU kullanarak tekrar testi yapıp tam sonuca varabilirsin.

Bugün psu siparişi verdim benim arızaya cözüm olursa bilgi vericem
@Cemil DEMİRTAŞ Merhaba, aynı sorun ben dahil bir kaç kişinin daha başına geldi ve çoğunun sorunu PSU dan kaynaklıydı. OCCT programını yükle. Sırasıyla CPU, GPU ve PSU ya stres testi yap. Yaparken sıcaklıkları da kontrol et. PSU testinde eğer reset olayını yaşarsan büyük ihtimalle PSU da sorun vardır. Farklı bir PSU kullanarak tekrar testi yapıp tam sonuca varabilirsin.
ben denedim reset atmadı maalesef

Deniycem hocam

@Cemil DEMİRTAŞ Kardeş PSU çıktı bilgisiyarcı ben denedim demişti ama denememiş psu değiştirdim reset sorunu yok.
internetten sipariş ver olmazsa 14 gün iade hakkın var zaten bişey kaybetmiş olmazsın ben gecen 3 ayıma yanarım

Teşekkür ederim hocam yardımcı olduğun i,çin tam olarak aynı sorunumu yaşıyordunuz
Ve parçaların neler sana zahmet söylersen güzel olur
bende sıfır sistem topladım i7 8700k islemci z370 anakart 16gb ram 580 8gb ekran karti 750w power vardi 750 yeni aldim suan reset sorunu yok guç kesiyor psu dedigim gibi al vatandan olmazsa 14 gün icinde iade edersin dene kesin olucak kardeşim kernel power 41 hatasi beninkide

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı