Kernel Security Check Failure mavi ekran hatası

1) 360 Total Security kaldırın.

2) BattlEye kaldırın.

3) Chipset sürücüsünü kurun. Link aşağıda.

4) Aşağıdaki sürücüyü indirin ve daha sonra eski sürücüyü DDU ile kaldırıp indirdiğiniz sürücüyü kurun. DDU rehberi ve sürücü linki aşağıda.

Sürücü: Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA

Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

NOT: Sorun çözülürse geri dönüş yapıp sorunun çözüldüğünü belirtin. Ona göre konuyu çözüldü olarak işaretleriz.

1) 360 Total Security kaldırın.

2) BattlEye kaldırın.

3) Chipset sürücüsünü kurun. Link aşağıda.

4) Aşağıdaki sürücüyü indirin ve daha sonra eski sürücüyü DDU ile kaldırıp indirdiğiniz sürücüyü kurun. DDU rehberi ve sürücü linki aşağıda.

Sürücü: Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA

Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

NOT: Sorun çözülürse geri dönüş yapıp sorunun çözüldüğünü belirtin. Ona göre konuyu çözüldü olarak işaretler

Yani 1. 3. ve 4. yaptım ikinciyi yapınca zaten dosya eksikliğinden oyuna giremiyorsun. Dün akşam denedim girdim ama bu sabah laptopu açtığımda yeniden aynı hatayı alıyorum
Tekrardan minidump dosyasını atayım mı?

Hepsini uygulamazsanız tabii ki hata çözülmez. BattlEye kaldırmalısınız, oyun onu geri yükleyecek zaten. Ek olarak BattlEye kaldırdıktan sonra da hata almaya devam ederseniz sadece BattlEye kaldırdıktan sonraki dosyayı paylaşın.

ya dün akşam söyle oldu ben aslında hepsini hallettim battleyeda sildim ondan sonra dosyalar eksik diye hata aldım daha sonra steamden dosyaları bütünlüğünü doğruladım ve oyuna girdim ama leptopu yeniden başlatınca yine mavi ekran aldım

Oyunun dosya konumunda BattlEye yazılımını kaldırmak için bir dosya olmalı. Onunla sileceksiniz. Silin ve yine alırsanız sadece yeni dosyayı paylaşın.

Geri
Yukarı