Çözüldü KERNEL SECURITY FAILURE Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Vanguard, MSI yazılımlarını, RGB yazılımlarını kaldırın. BIOS güncel değil ancak şimdilik güncellemeyin 5000 serisi için destek sağlıyor.
Windows güncellemelerini kontrol edin düzelmezse imzamdan Aida64 sonucunu paylaşın.
Başka dosya yok mu? Bunlar yetersiz. Bu dosyalara bakarak size HD Tune ile diske sağlık taraması yapıp her pencerenin ekran alıntısını atarsınız. Ayrıca BIOS güncel değilse güncelleyin. Güncelse de BIOS'u varsayılan ayarlara çekin.

KERNEL SECURİTY FAİLURE
equal'lı bir şey de vardı, diğerlerinin adını hatırlamıyorum.

Minidump dosyası 111820-4093-01.dmp dosyasını indir - download

minidump.rar dosyasını indir - download bütün minidumpları bunun içine attım
Sfc scannow "Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them."

HD TUNE TÜM TESTLER YEŞİL VE OK

hata bugun tekrar geldi ve dump dosyalarında system chrome ve eba canlı dersi gordum proccess name de

Son düzenleme:
Vanguard, MSI yazılımlarını, RGB yazılımlarını kaldırın. BIOS güncel değil ancak şimdilik güncellemeyin 5000 serisi için destek sağlıyor.
Windows güncellemelerini kontrol edin düzelmezse imzamdan Aida64 sonucunu paylaşın.

Çözüm
Dediğinizi anlamadım biostan internetle guncelleme yaptım guncel yazıyordu ve işlemci olarak ryzen 3500x kullanıyorum , 5000 derken neyi kastettiniz anlayamadım

Bugun garantiye gidecek oem sıstem oldugu için bunlara bakarlar mı bilmiyorum bu akşam aida testini yaparım buyuk ihtimalle

Dediğinizi anlamadım, BIOS'tan internetle guncelleme yaptım guncel yazıyordu ve işlemci olarak Ryzen 3500X kullanıyorum, 5000 derken neyi kastettiniz anlayamadım.
Yazılanları kaldıracaksınız. BIOS güncel değil ama güncellemeyin zaten diyorum. 5000 serisi işlemciler var onun desteği geldi güncelleme ile.

Bu akşam AIDA testini yaparım buyuk ihtimalle
Aida64 test yazılımı değil rehberi okuyun öğrenin.

Geri
Yukarı