KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Merhaba cevabım: Format atarsan belki geçebilir. Benim bilgisayar çok hata veriyordu, format attım geçti, eğer bilgisayarı alırken sana bir disk verdiyseler BIOS'a gidip o CD'yi 1 numaraya koy sonrada yeniden başlat. Diyecekki CD veya DVD önyükleme için herhangi bir tuşa basın sonrada format başlayacaktır yardım edemediysem özür dilerim.

Merhaba cevabım: Format atarsan belki geçebilir. Benim bilgisayar çok hata veriyordu, format attım geçti, eğer bilgisayarı alırken sana bir disk verdiyseler BIOS'a gidip o CD'yi 1 numaraya koy sonrada yeniden başlat. Diyecekki CD veya DVD önyükleme için herhangi bir tuşa basın sonrada format başlayacaktır yardım edemediysem özür dilerim.

Öyle kafanıza göre yorumluyamazsınız bilir kişiler var onlar cevaplar.

@Enes3078

Öyle kafanıza göre yorumluyamazsınız bilir kişiler var onlar cevaplar.

@Enes3078

Ben de mobildeyim. 🙃

Eşer konu sahibi akşama kadar bekleyecekse akşam bizzat bakarım fakat o zamana kadar bir şeyler söyleyip yanlış bilgi veren hiç kimseyi dinlemesin.

Bunu minidumptan mı çözdünüz maaşallah :D

Geri
Yukarı