KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

simsekmemo

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16 gb ram 3200 mhz
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
İ5 12450H
NVIDIA ekran kartı sürücümü yüklerken mavi ekran veriyor ve KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE hatası veriyor.

Sorun çözüldü gibi sorun olursa tekrar yazarım.

NVIDIA & Cihaz üreticileri kaynaklı bir sorun, benlik değil. Şu anlık sürüm yükseltme yerine sıfırdan sürüm kurarak bu sorun çözülüyor. Hotfix sürüm çıkarırlar diye umut ediyorum, birkaç ay önce yaşanmıştı buna benzer bir sorun ve hotfix çıkarmışlardı.

NVIDIA & cihaz üreticileri kaynaklı bir sorun, benlik değil. Şu anlık sürüm yükseltme yerine sıfırdan sürüm kurarak bu sorun çözülüyor. Hotfix sürüm çıkarırlar diye umut ediyorum, birkaç ay önce yaşanmıştı buna benzer bir sorun ve hotfix çıkarmışlardı.

Sıfırdan sürüm kurmak derken anlamadım konuyu açar mısınız? Bir de hotfix nedir?

Sıfırdan sürüm kurmak derken anlamadım konuyu açar mısınız? Bir de hotfix nedir?

DDU ile sürümü kaldırıp tekrar temiz kurulum yaparak kurmaktan bahsediyorum, hotfix de düzeltme yaması olarak düşün. Ama sık çıkan bir şey değil. Bu soruna NVIDIA ve Reddit forumlarında neredeyse hiç denk gelmedim, o da garip açıkçası.

DDU ile sürümü kaldırıp tekrar temiz kurulum yaparak kurmaktan bahsediyorum, hotfix de düzeltme yaması olarak düşün. Ama sık çıkan bir şey değil. Bu soruna NVIDIA ve Reddit forumlarında neredeyse hiç denk gelmedim, o da garip açıkçası.

Bu sorun ekran kartımın bozukluğuyla alakalı olabilir mi yoksa sürücü kaynaklı bir sorun mu çünkü NVIDIA driver yüklerken çıkıyor.

Geri
Yukarı