Kertenkele nasıl beslenir?

Lahmacunbüken22

Centipat
Daha fazla  
Kertenkele beslemek istiyorum türü fark etmiyor. Kertenkele veya diğer sürüngen hayvanları nereden bulabilirim satın alabileceğim yerler neresi internette nerede alabilirim? Ve beslemek için neler lazım nasıl bir ortamda yaşar bunları nereden öğrenebilirim?

Kertenkele beslemek istiyorum türü fark etmiyor. Kertenkele veya diğer sürüngen hayvanları nereden bulabilirim satın alabileceğim yerler neresi internette nerede alabilirim? Ve beslemek için neler lazım nasıl bir ortamda yaşar bunları nereden öğrenebilirim?
Nereden alabilirsin veya yasal mi kismini tam olarak bilmiyorum ama beslemek için un kurdu yetistirmen gerekiyor diye biliyorum. Normal plastik genis kaplarin icine koyuluyor genelde Gekolar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video bakım konusunda işine yarayabilir.

Hayvan hakkında bilgin yok ve hemen neden almayı kararlaştırdın? Türkiyede yasal olarak Fat Tail Gecko alabileceğin yer pet and zoo tr var. Yemleri çeşit olsa daha iyi olur kurtlar(un morio vs) hamam böcekleri(tartara vs) araştırman lazım zaten bunları, sonra bunların vitaminleri vs var. Alanının zemine genta cocopeat kullanılır genelde. Youtube google gibi yerlerden araştır.

Hayvan hakkında bilgin yok ve hemen neden almayı kararlaştırdın? Türkiye'de yasal olarak fat tail gecko alabileceğin yer pet and zoo TR var. Yemleri çeşit olsa daha iyi olur kurtlar(un morio vs) hamam böcekleri(tartara vs) araştırman lazım zaten bunları, sonra bunların vitaminleri vs var. Alanının zemine genta cocopeat kullanılır genelde. YouTube Google gibi yerlerden araştır.

Ya ben biraz araştırdım elraenin suncusunda falan sordum dedilerki eğer Leopard gecko falan alamıyorsan hiç diğerlerine uğraşma böceklerle ilerle dediler öyle yapacağım zaten böcekleri seviyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı