Kesinlikle okunması ve izlenmesi gereken seriler nelerdir?

Attack on titan ve jujutsu kaisen izle.
Tokyo revengersıda kesinlikle oku.

Hepsini izledim/okudum jujutsu kaisen keyifliydi yeni nesil çıkan animelerden hoşlanmam, çok fazla fanservice içerdikleri için fakat jujutsu kaisen gayet güzeldi. Attack on titanı ise zorla izledim sonra bıraktım benim için bayağı kötüydü. Özellikle Levi gibi bir karakterin abartılması hem anime içi hem de fanların içinde Eren'i seriden kaybettiren bir karakterdi. Tokyo Revengers ise güzeldi fakat bence kötü bir sonu vardı ben sonunun kaliteli olmasını beklerdim. Bunlar yerine okunacak/izlenecek bir sürü seri var bunlar 2.plana atılabilir.
Benim puanım.
Attack on titan: 3/10
Jujutsu kaisen: 7/10
Tokyo revengers: 5/10

Manga internetten okumuyorum ama okuyup begendiklerim.
Fmab.
Gantz (diyalogları berbat ötesi ama olsun )
Seraph of the end.
Tokyo ghoul.
One punch man.
(Zaten Türkçeye çevrilip basılan manga az maalesef )
Anime olarak da.
Koe no katachi.
Violet evergarden.
Made in abyss.
Shigatsu wa kimi no uso.
Dr stone.
Akatsuki no yona.
Anohana.
Akudama no Drive.
Gintama.
Tomodatchi Game.
Hotaru no haka.

(Şimdilik aklıma gelenler bunlar)
(Türkiye'de klasikleşmiş olan shingeki no kyojin kimetsu no yaiba nanatsu no taizai akamega kill Tokyo revengers vs biliyorsunuzdur zaten )

Hepsini izledim/okudum jujutsu kaisen keyifliydi yeni nesil çıkan animelerden hoşlanmam, çok fazla fanservice içerdikleri için fakat jujutsu kaisen gayet güzeldi. Attack on titanı ise zorla izledim sonra bıraktım benim için bayağı kötüydü. Özellikle levi gibi bir karakterin abartılması hem anime içi hem de fanların içinde Eren'i seriden kaybettiren bir karakterdi. Tokyo revengers ise güzeldi fakat bence kötü bir sonu vardı ben sonunun kaliteli olmasını beklerdim. Bunlar yerine okunacak/izlenecek bir sürü seri var bunlar 2.plana atılabilir.
Benim puanım.
Attack on titan: 3/10
Jujutsu kaisen: 7/10
Tokyo revengers: 5/10

Attack on titani nasıl sevmediniz ya 😀 neyse zevkler tartışılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı