Kesinlikle oynamalısın dediğiniz oyunlar

Portal'ı söylemeyi unuttum, o da source motorlu gerçi ama yine de şiddetle tavsiye ederim Portal'ı. En çok saran oyun diyebilirim.

Dishonored - Mafia 2 - The Godfather - Call of Duty 2 - Call of Duty Modern Warfare: 2 - Call of Duty: World At War - Medal Of Honor (2010) - Tomb Raider şuan için aklıma gelenler.

Hepsi güzel oyunlar daha başka önerisi varmı? Far Cry 3 oynayacağım yakında. Bütün oyunları oynayıp BF3 yükleyip çoğu oynayıp bitireceğim. Yani çok oyun önerin.

Mass Effect 1-2-3 kesinlikle oyna. Ayrıca Assassin's Creed Serisini oynamanı da şiddetle tavsiye ederim. Tomb Raider'da oynayabilirsin.

Mad max i tavsiye ederim harika bi oyun tomb raider serisi de olur

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Assasin's Creed 2'den başlayarak Revelations kadar oynadım Ezio olduğu için sırf. Şimdi Call Of Duty Modern Warfare 2 başlayacağım MW3,BO1,BO2 oynayacağım. Bunlar gibi daha oyun önerisi yoksa ben başlayacağımda.

FPS türü olursa çok güzel olur yani.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı