Kesinlikle Oynanılması Gereken Oyun Önerisi

Arkadaş daha sayıları bilmiyor kaldı ki ayları öğrensin.

Ah canım kardeşim benim, minecraft çıktıktan çok sonra hikaye modu çıktı, büyüklerine inatla karşı gelmene inanamıyorum. Bizde küçükken yaptıklarımıza utanıyoruz ama bu kadar ısrarcı olma.

LG-D802 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

2011'de Minecraftı Mojang şirketi yaptı, 2014 yılında Microsoft Mojang'ı satın aldı. Minecraft Story Mode'nin geliştiricileri Mojang ve Telltale Games. O zaman Minecraft Story Mode Minecraftın çakması.

Zula'nın Steam'den kalkmasının sebebi Zula'nın iyi yorum karşılığında silah vermesiydi. CS 1.6'da da Dust 2 vb. vardı. CS:GO daha önce çıktı. Steam'in Zula'yı kaldırma sebebi kıskanması olduğunu düşünüyorsan Zula'nın kazandığı paranın binlerce katını kazandıklarından emin ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bu konuyu kirlettiğim için özür dilerim tartışmaya girmemeliydim konuyla alakasız bir tartışma.

Çok fazla yorum vardı okuyamadım ama kendi önerilerim;
-Fallout: New Vegas ve Fallout 4
-Batman Arkham serisi
-Witcher 3
-To the moon
-ABZU'yuda öneririm gayet güzel ve 2 saat civarında bitiyor.Denizin içinde yüzerek oynadığımız bir oyun.

Daha öncekilere ek olarak Alan Wake, Borderlands serisi, Broforce, Hotline Miami, L.A. Noire, Ryse: Son of Rome, Serious Sam 3: BFE oynayabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…