Kesinlikle Oynanılması Gereken Oyun Önerisi

Minecraft Story Mode = İlk piyasaya sürülme tarihi: 13 Ekim 2015

Witcher 3 = İlk piyasaya sürülme tarihi: 19 Mayıs 2015

Ben ilkokulda mevsimler ve aylar öğretiliyor sanıyordum.

Minecraft 16 Ağustos 2011'de piyasaya sürüldü şimdi baktım. Ben de öyle sanıyordum.
Ah canım kardeşim benim, minecraft çıktıktan çok sonra hikaye modu çıktı, büyüklerine inatla karşı gelmene inanamıyorum. Bizde küçükken yaptıklarımıza utanıyoruz ama bu kadar ısrarcı olma. :)

LG-D802 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

2011'de Minecraftı Mojang şirketi yaptı, 2014 yılında Microsoft Mojang'ı satın aldı. Minecraft Story Mode'nin geliştiricileri Mojang ve Telltale Games. O zaman Minecraft Story Mode Minecraftın çakması.

Elimde kanıtlar var. Öncelikle Zula CS:GO'dan önce çıktı. Zula çıkmadan önce CS:GO daha 1.6 sürümündeydi. Sonra Zula çıkınca haritaları ve silahları Zula'dan alarak CS:GO'yu geliştirdiler. Fark ettiysen silahlar birbirine çok benziyor.

AWP silahı da Zula'dan alındı. Steam yetmezmiş gibi bu Türk oyununu Steam'den kaldırttı. Ondan sonra biz Steam'e Zula geri gelmezse Steam'i kullanmayı bırakırız dedik sonra tekrar Zula geri geldi.

Daha da yazardım ama konumuz bu değil. Minecraft Story Mode, Minecraft Premium, Wolfteam ve Zula önerdiğim en güzel oyunlardır.
Zula'nın Steam'den kalkmasının sebebi Zula'nın iyi yorum karşılığında silah vermesiydi. CS 1.6'da da Dust 2 vb. vardı. CS:GO daha önce çıktı. Steam'in Zula'yı kaldırma sebebi kıskanması olduğunu düşünüyorsan Zula'nın kazandığı paranın binlerce katını kazandıklarından emin ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bu konuyu kirlettiğim için özür dilerim tartışmaya girmemeliydim konuyla alakasız bir tartışma.

Çok fazla yorum vardı okuyamadım ama kendi önerilerim;
-Fallout: New Vegas ve Fallout 4
-Batman Arkham serisi
-Witcher 3
-To the moon
-ABZU'yuda öneririm gayet güzel ve 2 saat civarında bitiyor.Denizin içinde yüzerek oynadığımız bir oyun.

Daha öncekilere ek olarak Alan Wake, Borderlands serisi, Broforce, Hotline Miami, L.A. Noire, Ryse: Son of Rome, Serious Sam 3: BFE oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı