Kesinlikle Oynanılması Gereken Oyun Önerisi

CS:GO çıkış tarihi.
dasdasdasdasd.PNG

Tabi tabi eminim öyledir zaten konumuz bu değil şu anda yine troll diye ban yemek istemiyorum o yüzden takmayacağım sizi tabi Zula CS'den çaldı zaten sizin amacınız Türk oyunlarını kötülemek Zula Minecraft Wolfteam gibi oyunları öneririm ben arkadaşa daha devam ettirmeyeceğim.

Hitman Absolution bitirdim öneri için teşekkürler. Wolfenstein serisinin hiç bir oyununu oynamadım araştırma yapacağım teşekkürler. Borderlands serisinin 2 oyunu kütüphanemde var 1. oyununu 2-3 saat oynadım. Fallout serisinden New Vegas oyunu kütüphanemde var ona da başladım 1-2 saat oynadım.

Onun dışında ben bu konuyu tartışın diye açmadım. Arkadaşın adını nerede görsem bir tartışma, bırakın kendi halinde takılsın. Ben burada "Kesinlikle Oynanılması Gerekilen Oyunları" bulmak, kaçırdığım oyunlar varsa bu oyunları bulmak için açtım. Tartışmanızı bitirin ya da başka yerde tartışın. Hoşlanmıyorum.

Hitman Absolution bitirdim öneri için teşekkürler. Wolfenstein serisinin hiç bir oyununu oynamadım araştırma yapacağım teşekkürler. Borderlands serisinin 2 oyunu kütüphanemde var 1. oyununu 2-3 saat oynadım. Fallout serisinden New Vegas oyunu kütüphanemde var ona da başladım 1-2 saat oynadım.

Onun dışında ben bu konuyu tartışın diye açmadım. Arkadaşın adını nerede görsem bir tartışma, bırakın kendi halinde takılsın. Ben burada "Kesinlikle Oynanılması Gerekilen Oyunları" bulmak, kaçırdığım oyunlar varsa bu oyunları bulmak için açtım. Tartışmanızı bitirin ya da başka yerde tartışın. Hoşlanmıyorum.

Bakın arkadaş hoşlanmıyor siz Türk oyunlarını kötülersiniz sadece Minecraft Wolfteam Zula süper üç oyundur tavsiyemdir alıntı yapan Witcher 3 ve CS:GO gibi oyunları önermem Biri Minecraft Story Mode'dan diğeri Zula'dan alıntı yapmıştır ama tabi karar sizindir. Ben öneri sundum sadece hala Zula CS'nin çakması diyenler var.

Bilmediğimden soruyorum Medal of Honorla BF serisinin hikaye açısından benzerlikleri mi var? Geçenlerde bir Medal of Honor oyunu ücretsiz idi iyi denk geldi 😁

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı