Kesinlikle Oynanması Gereken Hikayeli Oyunlar Neler?

Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana ZERO
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris
Bu mesajı gördüğümü hatırlıyorum. Alıntı mı yaptınız?

İnsanlar durmadan benzer konular açıyor, ben de aynı mesajı yazmaya üşeniyorum. O yüzden alıntı yapıyorum. Yeni oyun oynadıkça da ekleme yapıyorum.
Hotline miami'nin katana zero'dan daha iyi olduğunu düşündüğüm halde liste iyi.

:D.
Vuruş hissi aynen. O yüzden Minecraft en çok satan oyun. Ben kaliteden bahsetmedim, tekrar oku.
Söylediğin oyunlar hemen hemen aynı diyebilirim. Tes serisi için konuşursak, hiçbir oyun seni dünya ile bu kadar iç içe yapmamıştır. Saatlerce oynayıp sıkılmıyorsun, ne kadar oynarsan oyna yeni şeyler öğreniyorsun ve tabii ki aklımınızın almayacağı kadar mod desteği mevcut. Saydığın hangi oyun bu kadar iyi?
Role-play olarak tarihin en iyisi tes serisidir. Hemen hemen bütün RPG oyunların esinlendiği yapımdır. Senin dediğinle hareket edeceksek, GTA 4 araba animasyonu GTA 5'ten daha iyi?
Saygım sonsuz GTA serisine. Hiçbir yapım GTA kadar oynanabilirliğe sahip değildir, Minecraft dışında. Fakat Skyrim'in, hatta Tes'in sunduklarını hala kimse sunamadı.
Sadece tes değil, aynı stüdyo (bethesda) tarafından yapılan Fallout serisi aynı şekilde çok başarılıdır. Son çıkan oyunlar bozduğu için yeni çıkacak olan tes VI korkutuyor beni. Umarım bozulmaz.
Fikirler zevkler vs ayrıdır. Ama tokatlamak? Komedi.

Minecraft sınırsızlıkları için en çok satan oyun oldu ben oynanışa bakarım ilk Skyrim'i çok severim en sevdiğim 7. oyun ama oynanışı sinir bozucu dövüşmek zevkli değil ek olarak Red Alert 2'de en az 2000 saatim vardır Warband'da 1500 saatim vardır. Warband'da sürüsüne bereket mod var. GTA 5 çok iyi bir açık dünyaya ve görev tasarımına sahip. MGS 5 gelmiş geçmiş en iyi açık dünya ve gizlilik oyunudur. Skyrim'in gereksiz fazla RPG'si var ve hikayesi metin dayalı gezmek keyifli Skyrim'de keşfetmek keyifli keşif hissini hiçbir oyun onun kadar iyi haklısın ama bana fazla metin temalı geliyor Skyrim.

Geri
Yukarı