Kesinlikle Oynanması Gereken Hikayeli Oyunlar Neler?

Çok iddialısın ki grafik, vuruş hissi, oynanış ve animasyon konusunda pert sadece RPG'si ve hikayesi var mgs5, Wolfenstein the New order, GTA 5, Warband, Red Alert 2, Witcher 2 tokatlar Skyrim'i.
:D.
Vuruş hissi aynen. O yüzden Minecraft en çok satan oyun. Ben kaliteden bahsetmedim, tekrar oku.
Söylediğin oyunlar hemen hemen aynı diyebilirim. TES serisi için konuşursak, hiç bir oyun seni dünya ile bu kadar iç içe yapmamıştır. Saatlerce oynayıp sıkılmıyorsun, ne kadar oynarsan oyna yeni şeyler öğreniyorsun ve tabi ki aklımınızın almayacağı kadar mod desteği mevcut. Saydığın hangi oyun bu kadar iyi?
Role-Play olarak tarihin en iyisi TES serisidir. Hemen hemen bütün RPG oyunların esinlendiği yapımdır. Senin dediğinle hareket ediceksek, GTA 4 araba animasyonu GTA 5'ten daha iyi?
Saygım sonsuz GTA serisine. Hiç bir yapım GTA kadar oynanabilirliğe sahip değildir, minecraft dışında. Fakat Skyrim'in, hatta TES'in sunduklarını hala kimse sunamadı.
Sadece TES değil, aynı stüdyo (bethesda) tarafından yapılan Fallout serisi aynı şekilde çok başarılıdır. Son çıkan oyunlar bozduğu için yeni çıkacak olan TES VI korkutuyor beni. Umarım bozulmaz.
Fikirler zevkler vs ayrıdır. Ama tokatlamak? komedi.

Nostalji seviyorsanız GTA San Andreas.

24TL.

Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana ZERO
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris

Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana ZERO
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris
İndie oyun festivali. :D
İlk iki kutuyu oynasa yeter. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı