Keşke bitmeseydi dediğiniz bir oyun var mı?

Yer
İstanbul
Sizin de benim gibi keşke bitmeseydi dediğiniz bir oyun var mı? Benim var. Biraz düşünürsem ilk sıraya RDR2 koyarım kesinlikle bitmesini istemediğim oyunlardan biriydi. Özellikle oyunun sonunun bu kadar etkileyici olması beni çok etkilemişti. RDR 2 deyince akla gelenlerden biri detaydır, her detay oyunu güzel kılar fakat RDR 2'de olan detaylar ayrı bir seviyede kesinlikle. Rockstar Games gene yapmış yapacağını. İkincil olarak Metro Exodus derdim. Özellikle metro serisi atmosferi ile bilinir zaten. Last Light ve 2033 iyi bir oyundu fakat exodus çok ayrı bir oyundu, resmen beni kendine aşık etti. Tabii artyom konuşsa oyun çok daha iyi bir hal alırmış bence. Üçüncü olarak da biraz basit gelebilir fakat Resident Evil Village derim, zaten Resident Evil serisini bilmeyen yok denilecek seviyede az. Oyunun sonu başı fark etmiyor her tarafıyla ayrı bir aksiyondu, dimitrescu ablamızı da katmazsak olmaz tabii.😀 Sizin de böyle keşke bitmeseydi bu oyun beni kendine aşık etti dediğiniz oyunlar nedir?

Sizin de benim gibi keşke bitmeseydi dediğiniz bir oyun var mı? Benim var. Biraz düşünürsem ilk sıraya RDR2 koyarım kesinlikle bitmesini istemediğim oyunlardan biriydi. Özellikle oyunun sonunun bu kadar etkileyici olması beni çok etkilemişti. RDR 2 deyince akla gelenlerden biri detaydır, her detay oyunu güzel kılar fakat RDR 2'de olan detaylar ayrı bir seviyede kesinlikle. Rockstar Games gene yapmış yapacağını. İkincil olarak Metro Exodus derdim. Özellikle metro serisi atmosferi ile bilinir zaten. Last Light ve 2033 iyi bir oyundu fakat exodus çok ayrı bir oyundu, resmen beni kendine aşık etti. Tabii artyom konuşsa oyun çok daha iyi bir hal alırmış bence. Üçüncü olarak da biraz basit gelebilir fakat Resident Evil Village derim, zaten Resident Evil serisini bilmeyen yok denilecek seviyede az. Oyunun sonu başı fark etmiyor her tarafıyla ayrı bir aksiyondu, dimitrescu ablamızı da katmazsak olmaz tabii.😀 Sizin de böyle keşke bitmeseydi bu oyun beni kendine aşık etti dediğiniz oyunlar nedir?
Eski MW serisi.

Mafia 2

Kesinlikle RDR2 derim. Özellikle birinci bölümden sonra uçuşa geçen bir oyun. Müzikleri, görevleri, diyalogları... Gerçekten müthiş bir şeydi.

Sizin de benim gibi keşke bitmeseydi dediğiniz bir oyun var mı? Benim var. Biraz düşünürsem ilk sıraya RDR2 koyarım kesinlikle bitmesini istemediğim oyunlardan biriydi. Özellikle oyunun sonunun bu kadar etkileyici olması beni çok etkilemişti. RDR 2 deyince akla gelenlerden biri detaydır, her detay oyunu güzel kılar fakat RDR 2'de olan detaylar ayrı bir seviyede kesinlikle. Rockstar Games gene yapmış yapacağını. İkincil olarak Metro Exodus derdim. Özellikle metro serisi atmosferi ile bilinir zaten. Last light ve 2033 iyi bir oyundu fakat exodus çok ayrı bir oyundu, resmen beni kendine aşık etti. Tabii artyom konuşsa oyun çok daha iyi bir hal alırmış bence. Üçüncü olarak da biraz basit gelebilir fakat Resident Evil Village derim, zaten Resident Evil serisini bilmeyen yok denilecek seviyede az. Oyunun sonu başı fark etmiyor her tarafıyla ayrı bir aksiyondu, dimitrescu ablamızı da katmazsak olmaz tabii.😀 sizin de böyle keşke bitmeseydi bu oyun beni kendine aşık etti dediğiniz oyunlar nedir?

Crysis serisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı