Keşke Kadın Olsam isimli kitap hakkında düşünceleriniz nedir?

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Kitabın reklam videosunu izleyin önce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sözü size bırakıyorum.
Ben inanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends oynayan kilosu olması gereken kiloyu fazlasıyla aşmış olan ve bundan rahatsızlık duymayarak her kız güzeldir diyen obez kız arkadaşıma izlettim çok beğendi kitabı almaya gidiyor!

Kadınların daha üstün olma lafına karşılık açtın konuyu herhalde. Açıkçası günümüzde bence öyle.
Fiziksel bir eşitlik yok zaten. Hukuk önünde eşitlik sözde de olsa (öyle midir bilmem) var. Onun dışında konu hakkında boş muhabbetler var.
Evrimsel açıdan bakarsakta erkekler kadınlardan daha zeki ve becerikli. Çünkü erkekler her zaman daha tehlikelerle, sorunlarla karşılaşmış onun için problemleri çözme kabiliyeti daha yüksek.

Saçmalık olduğunu düşünüyorum. Fiziksel olarak elbette fark var. Hukuki anlamda eşitlik olmalı fakat mevcut değil. Hukuki eşitlik olarak nafaka da ödenmemeli ama kadınlar bal gibi bu nafakaları istiyor. Yeri gelince eşitlik derler ama yeri gelince de kendileri ile çelişiyorlar.

Kitabın reklam videosunu izleyin önce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sözü size bırakıyorum.
Ben inanmak istemiyorum.
84huh2fp48c41iuzg.jpg

Buraya photoshop olsa güzel olurdu ama yapmayacağım, değmez.

Geri
Yukarı