Keşke önceden alsaydım dediğiniz oyun var mı?

Daha fazla  
FH4 mekanikleri, sürüşü ve NFS Payback arcade oynanışı yeni keşfedince önceden alsaymışım diyebiliyor insan :). NFS Underground 2 oyunu NFS serisinin son adamakıllı oyunu yorumlarını görünce alırken tereddütle aldım. Beklentim NFS Heat, Flatout gibi basit olacak sanarken adamlar harbi yapmış dedirtti. Sizin de önceden alsaymışım, yeni keşfettim dediğiniz oyunlar neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA San Andreas eski versiyon. Steam kütüphanemde olmasını isterdim.

Kütüphanemde GTA San Andreas, GTA Vice City var. Oyunlar sorunlu, mod yüklemek için eski versiyona çevirmen gerekiyor, Box sorunu var adamlara sıkarken mermi sağa sola gidebiliyor, araba sürerken bagaj sağa sola sallanıyor durmadan. Korsana karşıyım, ama emin ol çoğu kişi orijinalindeki hatadan dolayı korsan indirip mod kuruyor.

Eski NFS oyunları. Pro Street hariç.
Steam'da Payback ve Hot pursuit Remastered aldım. Pişman etmez değil mi?

Kütüphanemde GTA San Andreas, GTA Vice City var. Oyunlar sorunlu, mod yüklemek için eski versiyona çevirmen gerekiyor, box sorunu var adamlara sıkarken mermi sağa sola gidebiliyor, araba sürerken bagaj sağa sola sallanıyor durmadan. Korsana karşıyım, ama emin ol çoğu kişi orijinalindeki hatadan dolayı korsan indirip mod kuruyor.

Bir güncellemeye bakar ama ilgilenmiyorlar tabii ki yeni sürümü çıktığı için.

Payback'ı bilmem ama Hot Pursuit Remastered iyidir.
Teşekkürler.

Bir güncellemeye bakar ama ilgilenmiyorlar tabii ki yeni sürümü çıktığı için.

Klasik Rockstar. GTA 5 Online hileden geçilmiyor. Red Dead Online bomboş bırakılmış. GTA SA, GTA VC hataları düzeltmek yerine, Remastered sürüm çıkarıp 15-20 yıllık oyundan para cepliyorlar. Ne diyebiliriz ki...

Teşekkürler.

Klasik Rockstar. GTA 5 Online hileden geçilmiyor. Red Dead Online bomboş bırakılmış. GTA SA, GTA vc hataları düzeltmek yerine, Remastered sürüm çıkarıp 15-20 yıllık oyundan para cepliyorlar. Ne diyebiliriz ki...

Geçenki indirimde Remastered versiyonları aldım. FPS drobundan oyun oynanmıyor. Onu bile düzgün çıkaramamışlar. İade ettim mecburen.

Geçenki indirimde Remastered versiyonları aldım. FPS drobundan oyun oynanmıyor. Onu bile düzgün çıkaramamışlar. İade ettim mecburen.

Yanlış hatırlamıyorsam, Oyunun senaryo, hikaye yönetmenliğini yapan çalışanlar istifa etmiş. Bu kadar kaliteli hikaye yapan adamlar gidince, GTA 6 Hikayesi nasıl olacak acaba? Beklentileri karşılamazsa, batışa geçebilir Rockstar. RDR 2, GTA 5 üzerinden ekmek yiyorlar şu an, umarım yanılırızda adamakıllı devam ettirirler seriyi.

Yanlış hatırlamıyorsam, oyunun senaryo, hikaye yönetmenliğini yapan çalışanlar istifa etmiş. Bu kadar kaliteli hikaye yapan adamlar gidince, GTA 6 hikayesi nasıl olacak acaba? Beklentileri karşılamazsa, batışa geçebilir Rockstar. RDR 2, GTA 5 üzerinden ekmek yiyorlar şu an, umarım yanılırızda adamakıllı devam ettirirler seriyi.

GTA 6 için bence aynısı olmayacaktır. İsmi bile para kazandırmaya yetecektir.

Geri
Yukarı