Çözüldü Keskin nişancı olduğumuz nehirde insanları öldürdüğümüz oyun

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jarweis

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu 2010-2011 yılları arasında oynamıştım. Bilgisayarı aldığımda yanında yüklü vermişlerdi bu yüzden oyunun adına bakmamıştım. Oyunu anlatmak gerekirse başlangıcında keskin nişancı bir karakterle nehirli bir alanda başlıyordu, FPS türünde bir oyundu. Bıçak fırlatılabiliyordu oyunda. Grafikleri zamanına göre güzeldi. Nehirde birkaç düşmanı öldürdükten sonra bizden olan birkaç askerin rehin tutulduğu yeri basıyorduk. Araçlarda nazi simgesine benzer bir simge vardı tam hatırlamıyorum, 2. dünya savaşı temalı bir oyun olması muhtemel bu yüzden. Askerleri kurtardıktan sonra 2 karakter arasında geçiş yapabiliyorduk bir tanesi kulede keskin nişancı diğeri kurtardığımız kişilerden biriydi. Oyunda gizlilik ön plandaydı tel ile düşmanı boğmaca üstündeki üniformayı giyip onun rütbesi ile düşmanların arasından gezebiliyorduk, daha üst rütbeli biri yüzümüzü görürse alarma geçiyorlardı, onları atlattıktan sonra belirli alanlara kurulmuş ağır makineli tüfekleri patlatmaya çalışıyorduk, bir kulübeye gidip oradan uçak ile asker takviyesi alıyorduk. Oyunun geri kalan kısmını hatırlamıyorum umarım bilen biri vardır da tekrar oyunu oynayabilme fırsatını elde edebilirim.

Sniper Ghost Warrior muydu acaba?
1681486943540.png

Oyun FPS türünde ve iki karakter arasında geçiş yapılan, Hitman serisindeki gibi kılık değiştirmeli bıçak fırlatılan tarzda bayağı geniş çaplı bir oyundu.

Geri
Yukarı