Kevin Magnussen pole pozisyonunda!

@rydn Hızı var ama çok istikrarsız. Bu sene şanssızlıkları çok oldu, çok kaza da yaptı. Takımlar arasında kaza yapıp en fazla maliyet çıkaran kişi Mick maalesef. Özellikle geçen yarışlarda antrenman seansında seans bittikten sonra kaza yaptı, bunlar amatör hatalar. Dün yine takım arkadaşı pole alırken o sonuncu oldu. Bu sonuçlar gitmesi için büyük sebep. Yine de şahsen kalmasından yanayım, gelişeceğini düşünüyorum. Tsunoda'ya bir şans daha verdiler, bence Mick'e de verilmeli. Hulkenberg daha favori duruyor. Hulkenberg daha iyi sürücü onu tercih edebilirler. Çok sevdiğim bir pilot Hulk ama artık yaşlı olduğu için Mick'in kalmasını isterdim. Hulkenberg her iki Haas sürücüsünden de daha iyi pilot.

Williams tarafında seneye eğer yeterli lisans puanı kazanırsa ABD'li Logan Sargeant yarışacak. Eğer yeterli lisans puanını alamazsa büyük ihtimal Mick Schumacher koltuk için favori olacaktır.

@rydn Hızı var ama çok istikrarsız. Bu sene şanssızlıkları çok oldu, çok kaza da yaptı. Takımlar arasında kaza yapıp en fazla maliyet çıkaran kişi Mick maalesef. Özellikle geçen yarışlarda antrenman seansında seans bittikten sonra kaza yaptı, bunlar amatör hatalar. Dün yine takım arkadaşı pole alırken o sonuncu oldu. Bu sonuçlar gitmesi için büyük sebep. Yine de şahsen kalmasından yanayım, gelişeceğini düşünüyorum. Tsunoda'ya bir daha verdiler, bence Mick'e de verilmeli. Hulkenberg daha favori duruyor. Hulkenberg daha iyi sürücü onu tercih edebilirler. Çok sevdiğim bir pilot Hulk ama artık yaşlı olduğu için Mick'in kalmasını isterdim. Hulkenberg her iki Haas sürücüsünden de daha iyi pilot.

Williams tarafında seneye eğer yeterli lisans puanı kazanırsa ABD'li Logan Sargeant yarışacak. Eğer yeterli lisans puanını alamazsa büyük ihtimal Mick Schumacher koltuk için favori olacaktır.
Evet. Çok hata yaptı ama bu sene ilk defa puan alabilecek bir arabaya oturuyor. Rookie desek başımız ağrımaz. Nico'nun geleceği kesin mi bilmiyorum. Gelirse çok mutlu olurum.

Leclerc'e de yazık oldu yarışı kazanabilirdi. Verstappen çirkefliğini ve karaktersizliğini bir kez daha gösterdi. Hamilton belki aracı fazla hasar almasa da hasar vardı, yarışı kazanabilirdi.

Haas'ın temposu puan almak için pek yeterli değildi açıkçası. Mick Schumacher elinden geleni yaptı maksimumu verdi.

Vettel'in performansına yazık oldu asıl takım yanlış strateji yaptı adam 4. sıraya kadar yükselmişti, çok geç pite geldi, son bölümdeki SC'de dezavanjına neden oldu.

Alonso harikalar yaratı şansının da yardımıyla.

Geri
Yukarı