Kevser AVM Güvenilir mi?

Yalnız site çok gerçekçi duruyor. Bir de inandırıcı olsun yesinler diye aksesuarsız kutu falan yazmışlar😀
Screenshot_2022-01-02-13-43-56-615_com.android.chrome.jpg

Evt avukatla ve siber suçlarla görüştüm hep birlikte savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağız.gerekli belgeleri herkes gönderdiği isme (ki herkesin eft yaptığı isim farklı) icra davası açacak ve bu pisliğin peşini bırakmayacağız

O şekilde iade alamıyorsunuz. Önce şikayet de bulunmanız gerekiyor

Peki paranızı alabildiniz mi
Henüz paramı alamadım. Banka talebim üzerine harcama itiraz formu gönderdi doldurup göndereceğim bu gün ve EFT iptal işlemi başlattım bankadan. Pazartesi günü de hem savcılığa başvurucam hem de kendi şubem ile iletişime geçeceğim bu konu üzerine.
bu arada bu WhatsApp numarası kime ait onu bulabilir miyiz. kevseravm.com da hakkında kısmında da bu numara var. Bu numaranın sahibine de suç duyurusunda bulunalım (0539 584 75 14). ben sorgulattım bulamadım bulabilen bir arkadaş varsa çok seviniriz.

Genel konuşacağım. Piyasada 11.000 ₺ olan bir telefon neden senin, benim evime 7.000 ₺'den girsin? "Güvenilir mi?" sorusundan önce bunu düşünmeniz yeterli.

11.000 ₺'den alanlar gerizekalı mı mesela?

Ya da 7.000 ₺'den alabileceğinizi ciddi ciddi düşündüğünüze göre bir akıllı siz misiniz?

Geçtim internet sitesini, bot mesajları, en başta adında meymenet yok. Kevser ayrı şüphe uyandırıyor, AVM lafı ayrı şüphe uyandırıyor.

Henüz paramı alamadım. Banka talebim üzerine harcama itiraz formu gönderdi doldurup göndereceğim bu gün ve EFT iptal işlemi başlattım bankadan. Pazartesi günü de hem savcılığa başvurucam hem de kendi şubem ile iletişime geçeceğim bu konu üzerine.
bu arada bu WhatsApp numarası kime ait onu bulabilir miyiz. kevseravm.com da hakkında kısmında da bu numara var. Bu numaranın sahibine de suç duyurusunda bulunalım (0539 584 75 14). ben sorgulattım bulamadım bulabilen bir arkadaş varsa çok seviniriz.
Bende gereken bütün belgeleri savcılığa verdim, bankayla da aynı şekilde görüştüm. Numarayı da belgelerin içine ekledim. İncelenecektir.şu anda bütün yayınları kaldırılmış durumda umarım bulunacaktır

Bende gereken bütün belgeleri savcılığa verdim, bankayla da aynı şekilde görüştüm. Numarayı da belgelerin içine ekledim. İncelenecektir.şu anda bütün yayınları kaldırılmış durumda umarım bulunacaktır
Ben de tüm bilgileri, belgeleri siber suçlara verdim umarım bulunurlar. kevseravm.com u almanyadan açmışlar. bize ulaştıkları numarayı da yabancı uyruklu sıradan birine para verip kendi adına hat açtırmışlar. para yatırdığım kişiye ulaştım bana 'yurtdışında yaşıyorum dropshipping yapıyorum dediler ama öyle değilmiş' dedi dekontları polise vermiş. hesabını kullanmak için muhtemelen yatan paradan komisyon alacağını söylemişler. Öğrencilere çok sayıda böyle teklif verip hesaplarını kullanıyorlarmış. Bu işin içinde büyük bir şebeke olabilir. Her türlü şeyi düşünmüşler, izlerini silmişler. Umarım yakalanırlar demekten başka bir şey gelmiyor elimizden

Rastgele bir domain adresinden ucuza satın alınmış bir alan adı, site de çok basit ve yavaş. Zaten kapatılmış galiba site.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı