Steam Xbox Key sitelerinden alınabilecek uygun fiyatlı oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hiroo

Hectopat
İlk olarak Xbox (Microsoft Store) oyunlarını yazayım. Xbox uygulamasında özellikle humble Games oyunları bayağı iyi fiyatlarda bulunabiliyor. Aklınızda olsun bütün oyunları listelemedim burada. Normalde kendim için yaptığım bir listeydi ve sizle paylaşmak istedim uygulamaya bakarsanız ucuza daha pek çok oyun bulabilirsiniz.

1716471404753.png

1716471422152.png

1716471433432.png

1716471444424.png

1716471456442.png

1716471469665.png

Sıra Steam keylerini ucuza alabileceğiniz oyunlarda. Birkaç ay önce Steam key siteleri oldukça fazlaydı ancak son zamanlarda sayıları bayağı azaldı ve TL ile satış yapmamaya başladılar. O sebeple önerebileceğim oyunlar kısıtlı.

Totally Accurate Battle Simulator 32TL (indirimlerde 16TL)

Shadows Of Doubt 194TL (indirimlerde 145TL)

Sifu 289TL (indirimlerde 140TL)

Pillars of Eternity II: Deadfire 74TL (indirimlere girmiyor)

Cozy Grove 25TL (indirimlere girmiyor)

Gotham Knights 500TL (indirimlerde 99, 80TL)

Back 4 Blood Deluxe Edition 369TL (indirimlerde 36, 90TL)

Biraz daha oyun yazabilirdim ancak hem diğer hocalarım konularını çoktan açtığı için hem de resmi satıcı olmayan siteleri önermek istemediğim için yazmadım başka oyun.

İlk olarak Xbox (Microsoft Store) oyunlarını yazayım. Xbox uygulamasında özellikle humble Games oyunları bayağı iyi fiyatlarda bulunabiliyor. Aklınızda olsun bütün oyunları listelemedim burada. Normalde kendim için yaptığım bir listeydi ve sizle paylaşmak istedim uygulamaya bakarsanız ucuza daha pek çok oyun bulabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2202647

Eki Görüntüle 2202648

Eki Görüntüle 2202649

Eki Görüntüle 2202650

Eki Görüntüle 2202651

Eki Görüntüle 2202652

Sıra Steam keylerini ucuza alabileceğiniz oyunlarda. Birkaç ay önce Steam key siteleri oldukça fazlaydı ancak son zamanlarda sayıları bayağı azaldı ve TL ile satış yapmamaya başladılar. O sebeple önerebileceğim oyunlar kısıtlı.

Totally Accurate Battle Simulator 32TL (indirimlerde 16TL)

Shadows Of Doubt 194TL (indirimlerde 145TL)

Sifu 289TL (indirimlerde 140TL)

Pillars of Eternity II: Deadfire 74TL (indirimlere girmiyor)

Cozy Grove 25TL (indirimlere girmiyor)

Gotham Knights 500TL (indirimlerde 99, 80TL)

Back 4 Blood Deluxe Edition 369TL (indirimlerde 36, 90TL)

Biraz daha oyun yazabilirdim ancak hem diğer hocalarım konularını çoktan açtığı için hem de resmi satıcı olmayan siteleri önermek istemediğim için yazmadım başka oyun.
Playstore'dan daha önce alışveriş yaptın mı hocam güvenilir mi sence ? Gotham Knights baya uygun geldi güvenilirse alabilirim.

Gotham Knights güzel oyun mu? Alınır mı?

Ve indirimlerin süresi var mı? Yani Gotham Knight'ın indirimi ne zaman bitecek?

Gotham knights güzel oyun mu? Alınır mı?

1716474655667.png

Son 4 gün yazıyor. Oyun ise fena değil diğer Batman oyunları kadar iyi olmasa da çöpte diyemeyiz.

Gotham knights güzel oyun mu? Alınır mı?

Ne güzel ne kötü tam arasında bir oyun ama ben Batman'e ve BAT Family'e hayran olduğum için oyun genel olarak çok hosuma gitti, zamanında Game Pass'ten oynamıştım biraz ve kesinlikle 100 TL'ye değer onu söyleyeyim.

Teşekkürler.

Yakuza serisini tavsiye ederim. Son oyunu hariç tüm oyunları aldığınızde 200-250₺ civarına denk geliyor.

Son oyun ise 1k olması lazım.

Ne güzel ne kötü tam arasında bir oyun ama ben Batman'e ve BAT Family'e hayran olduğum için oyun genel olarak çok hosuma gitti, zamanında Game Pass'ten oynamıştım biraz ve kesinlikle 100 TL'ye değer onu söyleyeyim.

Oyunun hikaye kısmı var mı yani başarım açmak için Online oynamak gerekiyor mu zorunlumu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı