Key_snd güvenilir midir?

Ayhankazgın14

Decapat
Selamlar. Bir arkadaşım bana klavye hissiyatım mekanik klavye gibi olsun diye bu programı önerdi. Cidden klavyenin sesi değişik çıkmaya başladı. Mekanik klavye kalitesi yakalayamasa da sesi mekanik klavyeye benzer bir şekilde değişti ve benim çok hoşuma gitti. Acaba bu program herhangi bir performans kaybına sebep olur mu?

Benim kardeşim'de yüklemişti böyle bir program "Key snd" adlı bir program, virüslüydü.

Windows Defender virüslü olarak algılıyorsa indirme derim.

Açık kaynak kodlu, yani keylogger olsa bunu yapacak yürek olur muydu tartışılır. Yine de kendiniz inceleyin diye kaynak kodlarının olduğu siteyi atıyorum: hainguyents13/mechvibes.

Bir virüs taramasından geçirin derim.

Bir virüs taramasından geçirin derim.
zaten arkadaşımda virüs olarak algılayacak sistem demişti adam bilgisayarlardan çok iyi anlıyor çok bilgisayar toplamışlığı var arkadaşlarına okul masraflarınıda öyle karşılamıştı zaten dediği herhangi birşeye kayıtsız şartsız güvenirim üstelik sistemimde nasıl bilmiyorum virüs olarak algılamadı bu programı

zaten arkadaşımda virüs olarak algılayacak sistem demişti adam bilgisayarlardan çok iyi anlıyor çok bilgisayar toplamışlığı var arkadaşlarına okul masraflarınıda öyle karşılamıştı zaten dediği herhangi birşeye kayıtsız şartsız güvenirim üstelik sistemimde nasıl bilmiyorum virüs olarak algılamadı bu programı
Kaspersky'dan tam tarama yapın. Windows bazı virüsleri algılamayabilir.

Geri
Yukarı