Keydrop'ta nasıl Free case Battle çabuk girilir?

notnow

Centipat
Free case Battle'ler oluyor biliyorsunuzudur millet direkt giriyor. Bunun kolay bir yolu var mı yoksa onlar mı çok hızlı? Çünkü çıkar çıkmaz doluyor.

sitede f12 bas sonra console

Kod:
const TARGETS = ['TOXIC', 'DIABLO', 'MILSPEC', 'SPARK', 'DAGGER', 'ENERGY', 'ICE BLAST', 'ROCKET RACCON', 'TECH', 'DAGGERS'];

(async () => {
  while (true) {
    const offset = (Math.random() + 1.2);
    await new Promise(r => setTimeout(r, 100));
    try {
      const caseNames = (([...document.querySelectorAll('p.max-w-full.px-1.overflow-hidden')]).splice(0, 3)).map(e => e.textContent);
      const casePrices = (([...document.querySelectorAll('div.flex.items-center.justify-center.rounded-tl-lg')]).splice(0, 3)).map(e => e.textContent);
      if (casePrices[caseNames.indexOf(caseNames.find(name => TARGETS.includes(name)))] === 'FREE' && caseNames.some(str => TARGETS.includes(str))) {
        const btns = [...document.querySelectorAll('a.button.ml-1.mr-5')];
        const btn = btns[caseNames.indexOf(caseNames.find(name => TARGETS.includes(name)))];
        btn.click();
        while (true) {
          await new Promise(r => setTimeout(r, (100 * offset)));
          try {
            const joinBtn = document.querySelector('button.mt-4.button-green-dimmed');
            if (joinBtn) {
              joinBtn.click();
              break;
            }
          } catch {null;}
        }
      }
    } catch {null;}
  }
})();

bunu yaz hemen girecek savaşa ama katıla hızlı basman lazım

Sitede F12 bas sonra Console.

Kod:
const TARGETS = ['TOXIC', 'DIABLO', 'MILSPEC', 'SPARK', 'DAGGER', 'ENERGY', 'ICE BLAST', 'ROCKET RACCON', 'TECH', 'DAGGERS'];

(async () => {
 while (true) {
 await new Promise(r => setTimeout(r, 100));
 try {
 const caseNames = (([...document.querySelectorAll('p.max-w-full.px-1.overflow-hidden')]).splice(0, 3)).map(e => e.textContent);
 const casePrices = (([...document.querySelectorAll('div.flex.items-center.justify-center.rounded-tl-lg')]).splice(0, 3)).map(e => e.textContent);
 if (casePrices[caseNames.indexOf(caseNames.find(name => TARGETS.includes(name)))] === 'FREE' && caseNames.some(str => TARGETS.includes(str))) {
 const btns = [...document.querySelectorAll('a.button.ml-1.mr-5')];
 const btn = btns[caseNames.indexOf(caseNames.find(name => TARGETS.includes(name)))];
 btn.click();
 while (true) {
 await new Promise(r => setTimeout(r, (100 * offset)));
 try {
 const joinBtn = document.querySelector('button.mt-4.button-green-dimmed');
 if (joinBtn) {
 joinBtn.click();
 break;
 }
 } catch {null;}
 }
 }
 } catch {null;}
 }
})();

Bunu yaz hemen girecek savaşa ama katıla hızlı basman lazım.

Hocam cahilliğime verin yazdım ama nasıl kaydedeceğim :D

Free case Battle'ler oluyor biliyorsunuzudur millet direkt giriyor. Bunun kolay bir yolu var mı yoksa onlar mı çok hızlı? Çünkü çıkar çıkmaz doluyor.
Selam, araştırırken GitHub - Shkyyl/KeyChamp: Extension for joining free case battle on key-drop automatically böyle bir uygulama buldum. Adam her şeyi anlatmış nasıl kullanılır diye oradaki adımları teker teker uygulayın size sadece join e tıklamak düşüyor. Yani otomatik olarak giriyor bedava savaş sayfasına sizin sadece slotlardan birine girmeniz gerekiyor. Denedim kendimde çalışıyor.

Selam, araştırırken GitHub - Shkyyl/KeyChamp: Extension for joining free case battle on key-drop automatically böyle bir uygulama buldum. Adam her şeyi anlatmış nasıl kullanılır diye oradaki adımları teker teker uygulayın size sadece join e tıklamak düşüyor. Yani otomatik olarak giriyor bedava savaş sayfasına sizin sadece slotlardan birine girmeniz gerekiyor. Denedim kendimde çalışıyor.
Nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız linke tıklayın sağda releases var ona tıklayın, version 1.1 altındaki extension zip'e tıklayın otomatik olarak indirme başlayacaktır. Zip'in içindeki klasörü herhangi bir yere atın bilgisayarda ondan sonra adımları uygulayın.

Nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız linke tıklayın sağda releases var ona tıklayın, version 1.1 altındaki extension zip'e tıklayın otomatik olarak indirme başlayacaktır. Zip'in içindeki klasörü herhangi bir yere atın bilgisayarda ondan sonra adımları uygulayın.
hocam kasa savaşına girmek için yeşil biletten olması gerekiyor mu? yoksa 0 ile giriliyor mu ?

Yeşil biletin olması gerekiyor her 1 dolar attığında bir bilet verir.
1 biletim olduğu zaman onu sürekli kullanabiliyo muyum? Yani bir kasa savaşına girdim ve yeşil bilet bitti. Tekrar mı 1 dolar yatırmam gerekiyor? Yoksa 1 biletle 3-5 kere kasa savaşına gireibliyo muyum?

Nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız linke tıklayın sağda releases var ona tıklayın, version 1.1 altındaki extension ZIP'e tıklayın otomatik olarak indirme başlayacaktır. ZIP'in içindeki klasörü herhangi bir yere atın bilgisayarda ondan sonra adımları uygulayın.

Bu güvenilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı