Keyfi burun estetiği yaptırmak

Ülkenin yarısı yaptırdı, sende yaptırsan bir şey olmaz.

Ama öyle az para veriyim diye kötü bir doktora gitmeyin.
Parasını verin adam gibi yaptırın.

Çevremdeki insanlar saçmalıyor sanırım ya ben delirdim ya da onlar saçmalıyor diyordum demek ki delirmemişim ama şu mesele de olabilir benim durumum var yaptırıyorum karşı taraf yaptıramadığı için kıskanıyor ve böyle saçma linçler atıyor olabilir şimdi sizin yorumlarınızı okuduğumda bende bir sıkıntı olmadığını anladım.

Hayatımın sonuna kadar beğenmediğim bir burun ile yaşamak istemem. Böyle bir seçeneğin varsa kullan. Kimseyi dinlemene kesinlikle gerek yok.

Burnunu yaptırmak. Başka bir türlü cilt botoxu yaptırmak. Bu tüm estetikler insanın kendini sevmesi. Kendisini sevdiği için böyle güzellikler yaptırması bence bana göre pozitif yaklaşım.
Ben yıllar önce saç ektirdim kendim için ektirdim. O günden sonra kız arkadaşlar sıraya mı girdi hayır. Mesele şu bana göre. Bu dünyada en güzel misafir önce benim. Ben kendimi severim. Ben beni seveni severim. Benim felsefem budur. Burnunu yaptır belli bir zaman sonra hevesin kaçar yaptırmazsın. Para her zaman yerine gelir. Neden para kazanıyoruz harcamak için.

Bir burnunu görsem ona göre şey dicem de .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…