Keyfi burun estetiği yaptırmak

Çevremdeki insanlar saçmalıyor sanırım ya ben delirdim ya da onlar saçmalıyor diyordum demek ki delirmemişim ama şu mesele de olabilir benim durumum var yaptırıyorum karşı taraf yaptıramadığı için kıskanıyor ve böyle saçma linçler atıyor olabilir şimdi sizin yorumlarınızı okuduğumda bende bir sıkıntı olmadığını anladım.

Merhaba herkese, öncelikle hayırlı geceler dilerim. Ben bir karar aldım. Burnumu beğenmiyorum, keyfi olarak estetik yaptıracağım ama bu konuyu kime açsam saçma bir sebep ile linç yiyorum. Sizce bunu yaptırmak doğal bir hak değil mi? Burnunu beğenmeyen biri estetik yaptıramaz mı? Ya da illaki nefes alamıyorum, burnum tıkal, ı et var, sağlıksal sıkıntı yalanları ile mi burun yaptırmak gerekir?

Not: Yanlış anlaşılmasın, maddi sıkıntım yok. Aileme yük olmuyorum. Yıllar öncesinde bıraktım yük olmayı. Burun yaptırmak için kredi çekmiyorum, birikimlerimi bozdurup yaptıracağım.

Burnunu yaptırmak. Başka bir türlü cilt botoxu yaptırmak. Bu tüm estetikler insanın kendini sevmesi. Kendisini sevdiği için böyle güzellikler yaptırması bence bana göre pozitif yaklaşım.
Ben yıllar önce saç ektirdim kendim için ektirdim. O günden sonra kız arkadaşlar sıraya mı girdi hayır. Mesele şu bana göre. Bu dünyada en güzel misafir önce benim. Ben kendimi severim. Ben beni seveni severim. Benim felsefem budur. Burnunu yaptır belli bir zaman sonra hevesin kaçar yaptırmazsın. Para her zaman yerine gelir. Neden para kazanıyoruz harcamak için.

Geri
Yukarı