Çözüldü Keylogger olabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rickymartin

Yoctopat
Arkadaşlar Microsoft'ta bir Outlook hesabı açtım ve açtığım gibi iki mail vardı bir tanesi Microsoft'tan diğeri digi part diye bir reklam maili, boşluğuma geldi tıkladım bir yere yönlendiriyordu çıktım hemen. Keylogger virüs tarzı bir şey bulaşmış olabilir mi?

Screenshot_20230723_233701_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam site güvenli bir site, alıcı ve tedarikçiler için kurulmuş bir site elektronik parçalar üzerinden. Size nasıl geldi mail bilmiyorum ama herhangi bir keylogger vs. durumu yok yani.
E postadan tıklandığında girer diyorlar siteye yönlendirdiğinde bir şey indirmiş olma ihtimali yok mudur?
Hocam yok diyorsak yok, neyi uzatıyorsunuz? İyice paranoyaklaştınız. Linke tıklamadan virüs girmez, siz indirip açmadığınız sürece kolay kolay virüs girmez. Yönlendirdiği sitede normal, saçma sapan bir site de değil.

Hocam site güvenli bir site, alıcı ve tedarikçiler için kurulmuş bir site elektronik parçalar üzerinden. Size nasıl geldi mail bilmiyorum ama herhangi bir keylogger vs. durumu yok yani.

Dediğim gibi hesabı açtığım anda reklam olarak geldi ve sağ olun teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı