Çözüldü Keylogger olabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rickymartin

Yoctopat
Arkadaşlar Microsoft'ta bir Outlook hesabı açtım ve açtığım gibi iki mail vardı bir tanesi Microsoft'tan diğeri digi part diye bir reklam maili, boşluğuma geldi tıkladım bir yere yönlendiriyordu çıktım hemen. Keylogger virüs tarzı bir şey bulaşmış olabilir mi?

Screenshot_20230723_233701_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam site güvenli bir site, alıcı ve tedarikçiler için kurulmuş bir site elektronik parçalar üzerinden. Size nasıl geldi mail bilmiyorum ama herhangi bir keylogger vs. durumu yok yani.
Herhangi bir .exe dosyası açmamışsın. Bir linke basarak en fazla senin IP bilgilerini adresini bağlandığın cihazı öğrenebilirler. Ama hiç bir şekilde sen .exe dosyası açmadığın sürece bir şey olmaz.

Bilgisayarına kurup açmadığın şeyden virüs kolay kolay bulaşmaz. Özellikle websiteden asla ama asla virüs bulaşmaz, bulaşamaz. En fazla çerezlerini çalabilirler ama onu yapmalarıda imkansız çünkü her sitenin çerezleri çalanlara karşı koruması var artık.

Dosya indirmediyse hayır.
dosya indirilmiş gözükmüyor ama bu bir tablet gizlenir mi bilmiyorum ve bluetooth klavye kullanıyorum

Ben aratmadım ancak geçmişte sadece şu çıkıyor yönlendirdiği yer Screenshot_20230724_001757_Chrome.jpg

Herhangi bir .exe dosyası açmamışsın. Bir linke basarak en fazla senin IP bilgilerini adresini bağlandığın cihazı öğrenebilirler. Ama hiç bir şekilde sen .exe dosyası açmadığın sürece bir şey olmaz.
Kullandığım aygıt bir tablet orada tracking vesaire yazıyrodu izlemek dmekmiş o yüdende bir tırstım.

Olabilir. Kaspersky ile taratmanızı öneririm.
Kaspersky,mcafee,bit defender ile tarattım bir sorun çıkmadı gizlenir mi diye düşünüyorum.

İnternet sitesinden keylogger giremez. Sürekli arkada açık olması lazım keylogger'ın.
E postadan tıklandığında girer diyorlar siteye yönlendirdiğinde bir şey indirmiş olma ihtimali yok mudur?

Son düzenleme:
Hocam site güvenli bir site, alıcı ve tedarikçiler için kurulmuş bir site elektronik parçalar üzerinden. Size nasıl geldi mail bilmiyorum ama herhangi bir keylogger vs. durumu yok yani.

Çözüm

Geri
Yukarı