Kha Zix Build nasıl olmalı?

Dogthooth

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şöyle bir Build kullanıyorum yanlış item veya fazla ve gereksiz olan item varsa uyarıp yenisini önerir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    980,5 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    102,8 KB · Görüntüleme: 28
Kanasusamış hiçbir koşulda Kha'Zix'e alınan bir item değil. Omurgakıran da aynı şekil.

Rün olarak ise eğer karşı takımda çok fazla tank varsa Yenilmez girmen gerekir, çünkü Kara Hasat ile hiçbir işe yaramazsın. Ek olarak karşı takımda çok fazla tank olan maçlarda Kaniçen + Kara Balta + Serylda şeklinde veya Kararma + Kara Balta + Serylda şeklinde build çıkman, tanklara karşı da hasar potansiyelini arttırır.

Kırılgan rakiplere karşı Kara Hasat alman daha mantıklı. Draktharr + Tahsildar + Gecenin Kıyısı vs. bu tamamen sana kalmış, full lethality kasıyorsun kısaca.

Umbra mızrağını son item alacaksan alma, ilk itemlerde alırsan çok güçlü bir item.
hocam o sıralama önemli deyil ben zaten o sıralamaya göre almıyorum şimdi artık söyle yapiyorum draktar-tahildar-aksiyon akımı-büyü kalkanı veya seldranın garezi adlı mızrak o seçimide rakip takıma göre yapıyorum

Umbra mızrağını son item alacaksan alma, ilk itemlerde alırsan çok güçlü bir item.

Kha Zix'e kanasusamış gider mi?

Hocam o sıralama önemli değil ben zaten o sıralamaya göre almıyorum şimdi artık söyle yapiyorum draktar-tahildar-aksiyon akımı-büyü kalkanı veya seldranın garezi adlı mızrak o seçimide rakip takıma göre yapıyorum

Kha Zix'e kanasusamış gider mi?

Hayır kanasusamış gitmiyor Kha'Zix'e.

Yaptığın Build doğru, güzel. Gecenin kıyısı (büyü kalkanı) kırılganlara ve Blitzcrank gibi şampiyonlara karşı, serylda ise zırh çıkan tanklara, dövüşçülere karşı seçilir.

Geri
Yukarı