LoL'de Kha zix yetenek geliştirme sırası ne olmalı?

Dogthooth

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Kha zix Jungle oynuyorum, yeteneklerimin hepsini eşit bir şekilde güçlendiriyorum. Sizce doğru mu veya önce Q mu fulleyip sonramı diğer yeteneklere geliştirmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben kha zix Jungle oynuyorum, yeteneklerimin hepsini eşit bir şekilde güçlendiriyorum. Sizce doğru mu veya önce Q mu fulleyip sonramı diğer yeteneklere geliştirmeliyim?

Hocam başlıyorum, öbür arkadaşın dediği gibi olabilir fakat zaten Full Build olduğunda Q'nun ekstra damage i hiçbir işe yaramıyor onun yerine mavi orman yarağıtnı alıp önce r almak mantıklı neden mi derseniz 3 defa görünmez hakkı veriyor mavi orman yaratığından hız geliyor aldığı itemlerde genikle hız özelliği olan itemler önce r sonra W bunu da olayı rakibi yavaşlatıp daha hızlı kesersin mantığı en son e açmak çok mantıklı.
Kısacası r>w>e veya r>q>e olabilir bence.

Arkadaşlar ben kha zix Jungle oynuyorum, yeteneklerimin hepsini eşit bir şekilde güçlendiriyorum. Sizce doğru mu veya önce Q mu fulleyip sonramı diğer yeteneklere geliştirmeliyim?

Maça göre yapmalısın dostum itemlerde aynı şekilde bir maçta zırh kasarsın diğer maç tank oyundan oyuna değişir biraz tecrübe ve oyun bilgisi ile alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı