Kha Zix Nerf yemeli

Selamlar arkadaşlar. bugün ilk kez Kha Zix oynadım. İlk başta şunu söylemek istiyorum, ilk kez oynamama rağmen bu çar aşırı güçlü. Q + Düz vuruş attığınızda karşı taraf direkt ölüyor. Oynaması da aşırı aşırı zor değil. Pozisyon alması ve ne yapmanızı bilmeniz önemli sadece. Yani şu fotoğraf bence her şeyi özetliyor, ne kadar saçma :D
Eki Görüntüle 1070222
Fotoğraftan saçmalık akıyor zaten, Yuumi'de neden ''Şifa'' ve ''Tutuştur ''var? Midlane'de neden Yi var ve neden ''Şifa'' ve ''Sıçra'' girmiş? Karşı ADC neden Kayn? Daha sana bir sürü sayabilirim.
Rakibe aklı çalışan bir destek gelse böyle oynayamazdın :D.
Rakip destek Thresh değil Lulu olsaydı ne olurdu acaba? :D

LoL'de bazı karakterler hep bozuk ve öyle olduğuyla kalıyor, fakat bu oyun içerisinde arkadaşların dediği gibi düşük elo çarı Kha. Pick sırası da önemli fakat karşında Naut. veya Leona olan bir destek olsaydı hareket edemezdin.

Gerçi TR'de mastera kadar oynarsın o çarı, TR'de oyun bilen çok oyuncu yok.

TR'de galiba bi ben ile bu konu sahibi arkadaş Bronz. Diğer herkes en kötü elmas.

Kha güzel bir bronz avcısı. Sen de güzel avlamışsın. Zaten ovefeed olduğun için, tekli hedef olmasa bile çok vuruyor Q. Birde tekli hedef ise geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Düşük elo için güçlü olabilir. Her şey düşük eloya göre ayarlanmıyor.

Yüksek elo da bu kadar rahat oynayamazsın.
Hiç yüksek elo'ya çıkamadım ki oynayayım :D
Karşıda Drakhtarr Tresh var xd.
Lan cidden o ne??
TR'de oynarsın West de oynayamazsın.
Westte ping minimum 400 oluyor
Dedikleri gibi elo çok fark ediyor. Ben bronzda ap Alistar ile oyun taşıyordum.
Doğrudur aklıma full ap malphite geldi :D
Rakibe aklı çalışan bir destek gelse böyle oynayamazdın :D.
3 solo yaptıkları için tilt olmuştu kendisi.
Oyunun geneline göre yüksek hocam, tabi ''Challenger'' olduğunuz için size düşük gelebilir.
Plat elo gerçekten yüksek bir elo bence.
TR'de galiba bi ben ile bu konu sahibi arkadaş Bronz. Diğer herkes en kötü elmas.

Kha güzel bir bronz avcısı. Sen de güzel avlamışsın. Zaten ovefeed olduğun için, tekli hedef olmasa bile çok vuruyor Q. Birde tekli hedef ise geçmiş olsun.
Silver 2'deydim bu maçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı