Kıbrıs'ta İnternet Nasıl?

1596282823240.png

@oduncu_yılmaz hiç bilmiyorum direkt Global Index sayfasından SS aldım ama bizim ortalamadan üstteler.
Kıbrıs diyor; Kuzey Kıbrıs uluslararası alanda tanınmadığı için sadece Güney Kıbrıs'tan bahsediyor olma ihtimali var. Kuzey Kıbrıs'ta yaşayan bir arkadaşın yorum yapması daha doğru olur.

Kıbrıs diyor; Kuzey Kıbrıs uluslararası alanda tanınmadığı için sadece Güney Kıbrıs'tan bahsediyor olma ihtimali var. Kuzey Kıbrıs'ta yaşayan bir arkadaşın yorum yapması daha doğru olur.
Ben gidiş geliş yapıyorum her tık bildiğim kadarıyla söyleyeyim; Kıbrıs tek bir ada ama iki ayrı ülke olduğu için tam olarak eşitlenemiyor durumları, ellerinden geldiğince ada içi şeyleri eşitlemeye çalışıyorlar bu yüzden Rum kesiminde ne varsa büyük ihtimal Kuzey kesimde de var, internet altyapıları ve ekonomileri yakın😁
Altyapı TT elindeymiş. Doğru mudur?
Kuzey kesimin TT’nin elinde olmasına imkan yok orada sadece operatör olarak Turkcell ve Vodafone var ama Türkiye’nin Turkcell’i ile oranın Turkcell’i aynı değil farklı şahıslara ait, oradaki sahibini de tanıyorum😁

Geri
Yukarı