Kıbrıs'ta nasıl okunur?

kamelonq

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi aksamlar. Kıbrıs'ta lise okumak istiyorum. Nasıl gidebilirim ve örneğin Gazimağusa meslek lisesi'ne nasıl kayıt yaptırabilirim? Bilen var mı?

Nasıl yani ? Normal liseye nasıl kayıt olunuyorsa öyle kayıt olursun. Sanırım anlatmak istediğini ben anlamadım.

Merhaba, iyi aksamlar. Kıbrıs'ta lise okumak istiyorum. Nasıl gidebilirim ve örneğin gazimağusa meslek lisesi'ne nasıl kayıt yaptırabilirim? Bilen var mı?

Bildiğim kadarıyla Kıbrıs'ta liselere girmek için özel bir sınav yok. Türk vatandaşı olduğun için oraya gitme hakkın var diye biliyorum, ancak Kıbrıs Türkiye'den çok daha pahalı bir yer ve aşırı sıcak bir iklime sahip. Gezip eğlenmek için güzel bir yer ancak yaşanılacak bir yer değil. Özellikle neden orayı istediğini merak ettim.

Nasıl yani ? Normal liseye nasıl kayıt olunuyorsa öyle kayıt olursun. Sanırım anlatmak istediğini ben anlamadım.
puan mantığı yokmuş galiba orada

Bir adada neden okumak isteyesin ki.

Güzel geliyor.

Bildiğim kadarıyla Kıbrıs'ta liselere girmek için özel bir sınav yok. Türk vatandaşı olduğun için oraya gitme hakkın var diye biliyorum, ancak Kıbrıs Türkiye'den çok daha pahalı bir yer ve aşırı sıcak bir iklime sahip. Gezip eğlenmek için güzel bir yer ancak yaşanılacak bir yer değil. Özellikle neden orayı istediğini merak ettim.

Güzel yer

Geri
Yukarı