Kick-boks mu yoksa spor salonu mu?

• Konuyu başlatan Wayx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 531

Wayx

Centipat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, yaşım 14 boyum 1.61 kilom 76. gerçekten kilolu gösteriyorum ve kendime karşı bir öz güvenim kalmadı. Kendime bir şeyler katmak istiyorum sizce hangisi beni geliştirir? Size danışmak istedim. Son olarak kick boksa gitmiş biri bana kick boksu anlatabilir mi?

Önce spor salonu sonra da kick boksu tercih edebilirsiniz. Kickboks aşırı maliyetli oldu artık normalde spor salonuyla beraber gidecektim ama imkansız gibi artık malum ekonomi :(

Ortalama fiyatları nedir hocam?
Hocam, spor salonlarının ortalama fiyatını biliyorum yer yer değişiyor fakat aylık 400-500 arası 3 aylıkta 800-1500 arası bizim buradakiler.
Kickboks ise salon salon aşırı fark ediyor ama aşırı pahalı gelmişti bana siz yine de bir sorun çevredeki salonlara.

Hocam, spor salonlarının ortalama fiyatını biliyorum yer yer değişiyor fakat aylık 400-500 arası 3 aylıkta 800-1500 arası bizim buradakiler.
Kickboks ise salon salon aşırı fark ediyor ama aşırı pahalı gelmişti bana siz yine de bir sorun çevredeki salonlara.

Sağ olun hocam, spor salonu bizim burada da böyle. Kickboks için sormuştum, bir ara bakarım :)

Hocam kick boksa gittim diyelim parasını verdim. Program veriyorlar da ona göre mi gidiliyor?

Geri
Yukarı