Kick platformunda gönderilen hediye abonelikler ile kara para aklanabilir mi?

DumpcesTR

Decapat
Sabah Kick platformunda 1.2K izlenen bir yayına girdim ve gönderilen hediye abonelikleri görünce şaşırdım. Tanesi 5 dolar olan hediye abonelikten 755 tane gönderen bile var. Diğer büyük yayıncılara baktığımda hiçbirine bu kadar büyük hediye abonelikler gelmemiş. Siz ne düşünüyorsunuz?

Dosya Ekleri

• IMG_3131.png
    IMG_3131.png
    196,7 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_3132.png
    IMG_3132.png
    204,5 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_3133.png
    IMG_3133.png
    184,1 KB · Görüntüleme: 51
Bu yayıncı ortalama 2-3K izleniyor ki Twitch'de ki yayınlarında da yüksek bit alıyordu yani destekleyicisi fazla. Sizin denk geldiğiniz yayın sırasında da subathon yapıyor haliyle gelen destekler artmıştır. Twitch'den beri bildiğim için bence anormal bir durum yok.

Bu yayıncı ortalama 2-3K izleniyor ki Twitch'de ki yayınlarında da yüksek bit alıyordu yani destekleyicisi fazla. Sizin denk geldiğiniz yayın sırasında da subathon yapıyor haliyle gelen destekler artmıştır. Twitch'den beri bildiğim için bence anormal bir durum yok.

Evet instagramda vb. kesitlerini görüyordum instagramına girince tanıdım. Subathonu kara parayı örtmek için yapabileceğini düşündüm ama dediğiniz gibi twitchdede böyle ise abartı düşünmüş olabilirim :D.

Geri
Yukarı