Kick yayın izlerken takılıyor

İotMabSy

Centipat
Daha fazla  
Saliselik takılmalar (yükleme işareti çıkmıyor) oluyor ama Speedtest yapınca 116 Mbps veriyor modemi de resetledim neden oluyor anlamadım. Elraenn abimin yayınından mahrum kalıyorum.
Bir de düzenli olarak kullanıyorum kicki ilk defa bugün yaşadım.

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-15_233812885.png
    resim_2024-03-15_233812885.png
    12,6 KB · Görüntüleme: 225
Saliselik takılmalar (yükleme işareti çıkmıyor) oluyor ama Speedtest yapınca 116 Mbps veriyor modemi de resetledim neden oluyor anlamadım. Elraenn abimin yayınından mahrum kalıyorum.

Sizle alakası yok bence bende de oluyor 360p bile nadir de olsa donma yapıyor.

Superonline

O ne oluyor.

Kick le alakalımı o zaman çünkü LoL girdim 20 ms oynadım yani.

Lütfen bu verdiğim verdiğim konu içindeki konuları inceleyin olayı anlarsınız. Geçmiş olsun.

Superonline.

O ne oluyor.

Kick le alakalımı o zaman çünkü LoL girdim 20 ms oynadım yani.

Bende de öyle oyunda tık yok kick şu an elraenn izliyorum arkadaşıma Discord'dan yayında veriyorum Twitch'te sorun yok kickte var.

Lütfen bu verdiğim verdiğim konu içindeki konuları inceleyin olayı anlarsınız. Geçmiş olsun.

Peki dediğiniz şeyin açık olup olmadığına nereden bakabilirim?

Bir de düzenli olarak kullanıyorum kicki ilk defa bugün yaşadım.
bendede kickde sürekli donuyor anlamadım niye böyle turkcell kullanıyorum hızım 950 mps

Bende de kickde sürekli donuyor anlamadım niye böyle Turkcell kullanıyorum hızım 950 Mbps.

Dediğim gibi hocam sizin 950 MB çok fazla iyi yani sizin 4 k da bile kasmayıp rahatça açması lazım sorun kickte bizde değil bunu Kick'e bildirerek sürekli görmesini sağlayacağız benim internetim iyi değil o yüzden az normal ama sizde olması anormal kick sorun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı