Kıl dönmesi için muayeneye gitmek

Psikolojisi çok zor. Lokalde sadece o bölgeyi uyuşturuyorlar ve yine hiçbir şey hissetmiyorsunuz. Ama psikolojiniz güçlüyse lokal daha hızlıdır ve ameliyat tarihini daha yakına verirler büyük ihtimal.

Anladım hocam. Devlet hastanesine gideceğim için artık şansıma hangisi olursa. Teşekkür ederim.

Hocam kıl dömesinin belirtisi nedir acaba? Göbeğimde sivilce gibi bir şey çıkmış. Bastırınca hafif acıyor kırmızı bir şey. Kıl dönmesi midir acaba tahmininiz var mı?

Ben ilk su toplaması olduğunu fark etmiştim fakat kıl dönmesini daha önce hiç duymadığımdan aldırış etmemiştim. Hocam bahsettiğiniz sivilce bazen omuzlarımda çıkıyor kıpkırmızı hiç dokunmuyorum kendiliğinden geçiyor. Ama siz çok dert ediyorsanız cildiyeye görünün derim.

Arkadaşlar güncellemek için yazıyorum. Dün muayeneye gittim fakat okulum şehir dışında olduğu için ameliyat edemedi. Normalde ederim ama 1 ay burada kalman lazım sürekli git gel yaparsan çile çekersin dedi doktor. Ondan dolayı gittiğin şehirde ameliyat ol zaten bu kıl dönmesi ameliyatı kolay bir şey önemli olan ameliyattan sonrası dedi. Yine ertelersen küçük bir yer kesilicekken ertelediğin için kocaman bir yer kesilebilir dedi. Ameliyat sonrası iyileşince direkt lazer epilasyona gitmem şartmış öbür türlü yine çıkar dedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı