Kıl vs Plastik fön fırçası

Kıl vs plastik uçlu tarak

• Oy verenlerin toplamı
    13

MEVbaba61

Hectopat
IMG_20191023_141848.jpg
IMG_20191023_141835.jpg

Kıl ve plastik uçlu tarağın farkı nedir , hangisi daha iyidir?

Benim saçlarım çok gür, uzun ve dalgalı. İkisini de kullandım. İkisi arasından kıl olanı tavsiye ederim. Plastik çok çabuk yamuluyor, benim saçlarım inatçı olduğu için fırçanın uçları sürekli kopmuştu bende. Fön için istiyorsan kesinlikle kıl zaten.

Benim saçlarım çok gür, uzun ve dalgalı. İkisini de kullandım. İkisi arasından kıl olanı tavsiye ederim. Plastik çok çabuk yamuluyor, benim saçlarım inatçı olduğu için fırçanın uçları sürekli kopmuştu bende. Fön için istiyorsan kesinlikle kıl zaten.
Teşekkür ederim

Şimdi şöyle söyleyeyim ben baya ince telli saçlara sahibim, aynı bu fotoğraftaki Rodeo markasının plastik uçlu fırçası vardı inanın saçıma takıldı kaldı fön çekmeye çalışırken, saçlarımı kopartmak zorunda kalmıştım. Yuvarlak bu Denman markasının fırçaları var ya da düz vent denilen fırça ya da paddle fırça saç açma fırçası bunlarda sıkıntı olmuyor ama o dediğim tarz fırçalar girip kalıyor saçımda. O yüzden kıl fırça bence daha iyi olur sizin saçınıza.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı