Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

Türk milletininin kafa yapısı değişmedikçe zor

Her sey tabi duzelmeyecek ancak duzeltilmeye calisilacak. Vatandasini dusunen bir devlet yapisina burunecegiz, bu bile yeterli.

TCMB rezervleri - de iken umarım en kısa sürede düzeltirler. Yeni gelecek olan bakanlar liyakatlı ve üst düzey okumuş insanlar. Güvenlik hakkında bir makale bile okumayanlar olmayacağı için yavaş yavaş düzeleceğini düşünüyorum.

Özellikle ekonomi için evet. Ekonomi başında Bilge Yılmaz gibi kişiler olduğunda asla kötüye gitmeyeceğiz. Koşar adım ileri gideceğiz. Fakat tam tersi olur, RTE kazanır diye o kadar korkuyorum ki...

Her şeyin düzeleceğinden ziyade, hiçbir şeyin bundan daha kötü olamayacağına inanıyorum.

Hayır maalesef keşke gömsek, ancak yarın bu saatlerde "13.Cumhurbaşkanı Erdoğan" yazısı göreceğiz.

Halkı dinlemeyip demokrat takılmanın acısını çekiyoruz.
Niye bu kadar eminsin? Sakın 49.5 aldı adam falan deme. O sayıların hile hurda ile yapıldığını biliyoruz. 2 haftada çok şey değişti. Elinize bir kurtulma fırsatı geçmiş daha ümit bile edemiyorsanız hak etmiyorsunuz demektir kusura bakmayın.

Niye bu kadar eminsin? Sakın 49.5 aldı adam falan deme. O sayıların hile hurda ile yapıldığını biliyoruz. 2 haftada çok şey değişti. Elinize bir kurtulma fırsatı geçmiş daha ümit bile edemiyorsanız hak etmiyorsunuz demektir kusura bakmayın.

Boşa ümit etmek hatadır, ben düşüncemi söylüyorum. Bu herif zaten hile yaptı, yine yapacak ve CHP nasıl sustuysa yine susacak. Herif balkon konuşması yaptı hepsi tıpış tıpış sustu tokat yemişler gibi bu hatadır.

Yine aynısı olacak.

Ülke en az 1 senede yerine oturur, düzelmesi de en az 3 5 yılı bulur. Sonuçta ülke 1 yılda bozulmadı, 20 yıllık enkazı kaldıracak adamlar.

Geri
Yukarı